Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

Daļēji atjauno satiksmi uz Brasas pārvada

Trešdienas, 10. marta, agrā rītā satiksmei pār Brasas pārvadu tikusi atvērta viena josla virzienā no Mežaparka uz centru, informē Rīgas dome.

Brasas satiksmes pārvada rajonā turpinās ūdensvada avārijas seku novēršanas darbi. Jau ziņots, ka 9. martā pilnībā tika atjaunota 11. tramvaju maršruta kustība pāri Brasas tiltam.

Gājēju kustība pār tiltu joprojām ir slēgta. Satiksme vēl nav atjaunota arī zem tilta esošajā Laktas ielā. SIA Rīgas ūdens prognozē, ka pilnībā satiksmi pār Brasas pārvadu varēs atjaunot līdz 10. marta vakaram.

Joprojām būs mainīts 9. autobusa maršruts: autobusi no centra kursē pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Mazo Biķernieku ielu, Biķernieku ielu, Struktoru ielu, Brīvības ielu, Gustava Zemgala gatvi, Gaujas ielu līdz Brasas tiltam un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz centru 9.maršruta autobusi kursē līdz Gaujas ielai (apgriešanās loks), tālāk pa Gustava Zemgala gatvi, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

Pārvada apkaimē esošo satiksmes ierobežojumu dēļ iespējamas satiksmes problēmas arī cituviet pilsētā. Līdz brīdim, kad satiksme būs pilnībā atjaunota, teritorijā ap tiltu, kā arī Sarkandaugavā un Mežaparkā dežurēs Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji, palīdzot iedzīvotājiem atrast apbraucamos ceļus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma