Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Damco Latvia atteiksies no vietējiem komercpārvadājumiem par labu ASV militārajām piegādēm

SIA Damco Latvia nomainījusi savu profilu no vietējā pārdošanas biroja uz operatīvo pārkraušanas punktu ASV militārajām piegādēm un tranzīta pārvadājumiem kaimiņzemju tirgos, norādījuši uzņēmuma pārstāvji.

Lēmums par stratēģijas maiņu pieņemts, jo «vietējai komercdarbībai tuvākajā nākotnē trūkst attīstības iespēju», gada pārskatā norādījusi uzņēmuma vadība. Runājot par SIA Damco Latvia vietējiem komercpārvadājumiem, uzņēmuma vadība skaidro, ka Latvijas tirgū ir valdošā konkurence izraisa zemu peļņas līmeni un augstus kredītriskus.

2012. gada sākumā ieņēmumi no ASV militārajām piegādēm nedaudz samazinājās, taču gada beigās izaugsme atjaunojās, norāda Damco Latvia vadība.

Aizvadītā gada vidū SIA Damco Latvia pievienojās EEU reģionam, kas veicināja lielāku sadarbību starp dažādiem Damco birojiem.

Pagājušajā gadā uzņēmuma apgrozījums samazinājās par 9,3% līdz 3,2 milj. Ls, gadu noslēdzot ar 240,6 tūkst. Ls peļņu, liecina Lursoft dati.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma