Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Darbību sāk Nissan GT-R tīmekļa vietne  1

Šodien, 11.oktobrī, Nissan sāk iepazīstināšanas aktivitātes par godu jaunajai GT-R, jaudīgajai sporta automašīnai, kuru prezentēs 24. oktobrī Tokijas automašīnu izstādē, informēja Nissan pārstāvji Latvijā. 

Informatīvo pasākumu centrālais elements ir GT-R, kuru drīz sāks pārdot visā pasaulē, veltīta tīmekļa vietne, kurā tiks sniegta informācija par automašīnu - jaunākās ziņas, specifikācijas, iegādes vietas u.c. Tīmekļa vietnes adrese ir www.gtrnissan.com, un tā būs pieejama sešās valodās: japāņu, angļu, spāņu, vācu, franču un itāliešu.

Nissan apstiprinājusi galīgo nosaukumu automašīnai, kuras pārdošanu plānots sākt decembrī Japānā. Iepriekšējās šīs automašīnas paaudzes bija pazīstamas kā Skyline GT-R, bet jaunās automašīnas nosaukums visos pasaules tirgos būs vienkārši Nissan GT-R. 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma