Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Darbību sāk Nissan GT-R tīmekļa vietne  1

Šodien, 11.oktobrī, Nissan sāk iepazīstināšanas aktivitātes par godu jaunajai GT-R, jaudīgajai sporta automašīnai, kuru prezentēs 24. oktobrī Tokijas automašīnu izstādē, informēja Nissan pārstāvji Latvijā. 

Informatīvo pasākumu centrālais elements ir GT-R, kuru drīz sāks pārdot visā pasaulē, veltīta tīmekļa vietne, kurā tiks sniegta informācija par automašīnu - jaunākās ziņas, specifikācijas, iegādes vietas u.c. Tīmekļa vietnes adrese ir www.gtrnissan.com, un tā būs pieejama sešās valodās: japāņu, angļu, spāņu, vācu, franču un itāliešu.

Nissan apstiprinājusi galīgo nosaukumu automašīnai, kuras pārdošanu plānots sākt decembrī Japānā. Iepriekšējās šīs automašīnas paaudzes bija pazīstamas kā Skyline GT-R, bet jaunās automašīnas nosaukums visos pasaules tirgos būs vienkārši Nissan GT-R. 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma