Vairāki pasažieri sūdzējušies, ka jau 31. augustā mēnešbiļetes 5.-12. klašu skolēniem maksā dārgāk, lai gan jaunais tarifs stāsies spēkā 1. septembrī.

Skolēni un viņu vecāki, kuri vēlējās iegādāties mēnešbiļetes par vecajām cenām, to nevarēja izdarīt, jo biļešu tirdzniecības vietās termināļiem bija uzstādīts jaunais, daudz augstākais tarifs. Informācija SIA Rīgas satiksme mājas lapā liecina, ka 5.80 Ls vietā biļete maksā 11.70 Ls, bet 7.20 Ls vietā biļete maksā 14.30 Ls.

Dārgākās mēnešbiļetes skolēniem tirgo dienu pirms tarifa stāšanās spēkāDārgākās mēnešbiļetes skolēniem tirgo dienu pirms tarifa stāšanās spēkā«Lai ievadītu izmaiņas sistēmā, ir vajadzīga vismaz viena diena, tāpēc jaunā cena ir spēkā jau šodien. Ja kāds skolēns mācības ir uzsācis jau 31. augustā un viņam ir radīti zaudējumi, katru šādu gadījumu mūsu klientu centros esam gatavi risināt individuāli,» solīja Rīgas satiksmes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Iluta Bērziņa. Viņa pieļāva iespēju, ka skolēnu vecāki cerēja izmantot tarifu maiņu, lai viņu bērni septembrī vēl varētu braukt lētāk par noteikto tarifu , tāpēc ir sašutuši par ieceres neizdošanos.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra