Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Dārgākās mēnešbiļetes skolēniem tirgo dienu pirms tarifa stāšanās spēkā  5

Vairāki pasažieri sūdzējušies, ka jau 31. augustā mēnešbiļetes 5.-12. klašu skolēniem maksā dārgāk, lai gan jaunais tarifs stāsies spēkā 1. septembrī.

Skolēni un viņu vecāki, kuri vēlējās iegādāties mēnešbiļetes par vecajām cenām, to nevarēja izdarīt, jo biļešu tirdzniecības vietās termināļiem bija uzstādīts jaunais, daudz augstākais tarifs. Informācija SIA Rīgas satiksme mājas lapā liecina, ka 5.80 Ls vietā biļete maksā 11.70 Ls, bet 7.20 Ls vietā biļete maksā 14.30 Ls.

Dārgākās mēnešbiļetes skolēniem tirgo dienu pirms tarifa stāšanās spēkāDārgākās mēnešbiļetes skolēniem tirgo dienu pirms tarifa stāšanās spēkā«Lai ievadītu izmaiņas sistēmā, ir vajadzīga vismaz viena diena, tāpēc jaunā cena ir spēkā jau šodien. Ja kāds skolēns mācības ir uzsācis jau 31. augustā un viņam ir radīti zaudējumi, katru šādu gadījumu mūsu klientu centros esam gatavi risināt individuāli,» solīja Rīgas satiksmes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Iluta Bērziņa. Viņa pieļāva iespēju, ka skolēnu vecāki cerēja izmantot tarifu maiņu, lai viņu bērni septembrī vēl varētu braukt lētāk par noteikto tarifu , tāpēc ir sašutuši par ieceres neizdošanos.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma