SIA Rīgas Tirdzniecības osta (RTO) grupā ietilpstošā Rīgas ostas uzņēmuma SIA Rīgas Centrālais termināls (RCT) teritorijā Daugavā iekrituši vairāki vagoni, taču negadījumā neviens nav cietis un patlaban notiek izmeklēšana, lai noteiktu negadījuma apstākļus.

Daugavā iekritušie vagoni bijuši tukši. «Notikušā sekas operatīvi tiek novērstas un terminālis turpina darbību un kravu apstrādi. Valsts vides dienesta izsniegtajā aktā minētais slēdziens - administratīvā lietvedība netiek uzsākta,» uzsver uzņēmumā.
Negadījumā vietā bija ieradušies pārstāvji no Valsts tehniskās inspekcijas, Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas biroja, VAS Latvijas Dzelzceļš un SIA Jūras grāmata, kā arī tika informēts Rīgas Brīvostas pārvaldes vecākais būvinženieris. Par notikušo tika sastādīts un parakstīts akts.

2010.gadā RCT kravu apgrozījums sasniedza 6,5 miljonus tonnu, savukārt ieņēmumi bija 22,3 miljoni eiro (15,6 miljoni latu).
RTO ir ostas termināļu un tranzīta pakalpojumu uzņēmumu investors, attīstītājs un operators. 2010.gadā RTO uzņēmumu apkalpoto kravu kopējais apjoms sasniedza 22,6 miljonus tonnu.

RTO iekļautas četras uzņēmējdarbības vienības. Tās sniedz dažādus pakalpojumus, kas ietver stividordarbību, termināļu darbību, dzelzceļa kravu pārvadājumus un ekspedēšanu, infrastruktūras un inženierkomunikāciju vadību Rīgas ostas teritorijā. Uzņēmuma kapitāldaļas pieder SIA Piejūras investīcijas - 36%, SIA LatMorPortTrans - 20%, kā arī SIA BTH Rīga - 44%.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra