Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Deutsche Post no 1. janvāra samazina cenas starptautiskajām vēstulēm

Lai saglabātu savu konkurētspēju vēstuļu pakalpojumu nišā, Deutsche Post starptautiskajām vēstulēm samazina cenu dažās pozīcijās pat uz pusi.

Par to informē Deutsche Post DHL. Vienkāršota arī tarifu aprēķina struktūra starptautiskajām vēstulēm, no 10 tarifu grupām atstājot tikai 4. Šo pārmaiņu ietvaros ievērojami lētākas palikušas vēstules, kas tiek sūtītas uz ārpus Eiropas, kamēr Eiropas ietvaros cenas vēstulēm nedaudz cēlušās, bet Vācijas iekšienē- palikušas nemainīgas. DB jau rakstīja, ka Deutsche Post, lai pēc 2013. gada, kad ES tiks atcelts monopols jebkādiem pasta sūtījumiem, ievērojami nezaudētu ieņēmumus no vēstuļu pārsūtīšanas biznesa, interesējas par ekspansijas iespējām Eiropā. Deutsche Post interesi jau izpelnījies Dānijas pasts, tāpat nevar izslēgt, ka šī kompānija varētu iegādāties visu trīs Baltijas valstu pasta uzņēmumus kopā.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma