Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Deutsche Post no 1. janvāra samazina cenas starptautiskajām vēstulēm

Lai saglabātu savu konkurētspēju vēstuļu pakalpojumu nišā, Deutsche Post starptautiskajām vēstulēm samazina cenu dažās pozīcijās pat uz pusi.

Par to informē Deutsche Post DHL. Vienkāršota arī tarifu aprēķina struktūra starptautiskajām vēstulēm, no 10 tarifu grupām atstājot tikai 4. Šo pārmaiņu ietvaros ievērojami lētākas palikušas vēstules, kas tiek sūtītas uz ārpus Eiropas, kamēr Eiropas ietvaros cenas vēstulēm nedaudz cēlušās, bet Vācijas iekšienē- palikušas nemainīgas. DB jau rakstīja, ka Deutsche Post, lai pēc 2013. gada, kad ES tiks atcelts monopols jebkādiem pasta sūtījumiem, ievērojami nezaudētu ieņēmumus no vēstuļu pārsūtīšanas biznesa, interesējas par ekspansijas iespējām Eiropā. Deutsche Post interesi jau izpelnījies Dānijas pasts, tāpat nevar izslēgt, ka šī kompānija varētu iegādāties visu trīs Baltijas valstu pasta uzņēmumus kopā.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma