Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

DHL Freight Latvija nākamgad plāno palielināt kravu apgrozījumu

Šī gada otrajā pusē transporta un loģistikas nozarē bija vērojamas pozitīvas tendences, kas ļaujot prognozēt tirgus izaugsmi arī nākamajā gadā. Arī viens no sauszemes pārvadājuma uzņēmumiem DHL Freight Latvija nākamgad plāno 30% kravu apgrozījuma pieaugumu.

DHL Freight Latvija vadītāja Izīda Gerkena norāda: «Ja gada pirmajā pusē pakāpeniski sāka pieaugt eksporta rādītāji un dramatiski kritās imports, tad jau šā gada nogalē ir novērojams importa pieaugums, kas ļauj prognozēt, ka nākamajā gadā varētu būt gaidāma pakāpeniska ekonomiskā izaugsme, kas pozitīvi ietekmētu arī iekšējo preču un pakalpojumu patēriņu.»

Vienlaikus gan jāņemot vērā, ka šī gada nogalē pieņemtie grozījumi budžetā, noteikti atstās iespaidu uz transporta gala cenu nākamgad, jo pieaugs darbaspēka izmaksas un turpinās palielināties arī degvielas cenas.

DHL Freight Latvija šogad paplašināja salikto kravu līniju tīklu, tai skaitā nodrošinot reisus arī Tuvajiem Austrumiem un Ziemeļāfriku.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Otrdien pēc avārijas nosēšanās Peru vidienes pilsētā Hauhā aizdegusies lidmašīna, kurā atradies 141 cilvēks, vēsta vietējie mediji. Negadījumā neviens cilvēks nav gājis bojā, tā kā pasažieri paspējuši laicīgi pamest lidmašīnu Boeing...

Reklāma