Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

DHL Freight Latvija nākamgad plāno palielināt kravu apgrozījumu

Šī gada otrajā pusē transporta un loģistikas nozarē bija vērojamas pozitīvas tendences, kas ļaujot prognozēt tirgus izaugsmi arī nākamajā gadā. Arī viens no sauszemes pārvadājuma uzņēmumiem DHL Freight Latvija nākamgad plāno 30% kravu apgrozījuma pieaugumu.

DHL Freight Latvija vadītāja Izīda Gerkena norāda: «Ja gada pirmajā pusē pakāpeniski sāka pieaugt eksporta rādītāji un dramatiski kritās imports, tad jau šā gada nogalē ir novērojams importa pieaugums, kas ļauj prognozēt, ka nākamajā gadā varētu būt gaidāma pakāpeniska ekonomiskā izaugsme, kas pozitīvi ietekmētu arī iekšējo preču un pakalpojumu patēriņu.»

Saistītie raksti

Vienlaikus gan jāņemot vērā, ka šī gada nogalē pieņemtie grozījumi budžetā, noteikti atstās iespaidu uz transporta gala cenu nākamgad, jo pieaugs darbaspēka izmaksas un turpinās palielināties arī degvielas cenas.

DHL Freight Latvija šogad paplašināja salikto kravu līniju tīklu, tai skaitā nodrošinot reisus arī Tuvajiem Austrumiem un Ziemeļāfriku.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma