Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

DHL Freight sāk pārvadājumus uz Ziemeļāfriku  3

Saskatot lielu potenciālu kravu apgrozījumam Ziemeļāfrikā, DHL atklāj tiešo pārvadājumu līniju uz Tunisiju.

DHL, kas darbojas arī Latvijā, ir paplašinājis savu sauszemes pārvadājumu servisu, iekļaujot tajā arī Ziemeļāfrikas reģionu. Sekojot DHL Euroconnect pakalpojuma ieviešanas pieredzei Marokā, DHL Freight šobrīd piedāvā komplektēto kravu pārvadāšanas servisu arī uz un no Tunisijas.

«DHL Freight nepārtraukti paplašina savu pārvadājums tīklu Eiropā un ārpus tās,» saka DHL Freight izpilddirektors Tomass Džordžs. «Gan Maroka, gan Tunisija uztur ciešas ekonomiskās saites ar Eiropas Savienību, jo īpaši ar Dienvideiropas valstīm. Tas sekmē pieprasījumu un ir mudinājis iekļaut šīs valstis mūsu Euroconnect tīklā, paplašinot mūsu esošos nepilna-kravas-auto-slodzes un pilna-kravas-auto-slodzes pakalpojumus un nodrošināt regulārus salikto kravu pārvadājumus.»

Ar regulāras līnijas ieviešanu Marokā un Tunisijā, Deutsche Post DHL tagad var piedāvāt papildu komplektēšanas pakalpojumus visā autoceļu tīklā, kurš aptver vairāk nekā 50 valstīs visā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā. Tagad Barselona ir kļuvusi par Eiropas vārtiem uz Maroku, bet Liona savieno Eiropu ar Tunisiju.

Pakalpojumi Tunisijā un Marokā sniedz klientiem piekļuvi jau esošajiem valsts mēroga pārvadājumu tīkliem. Savukārt jaunais savienojums ar Tunisiju ļauj DHL Freight sasniegt visus nozīmīgākos biznesa centrus vienas dienas laikā.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma