Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8500

  USD: 1.0762

Ražošana

DHL uzsāk sauszemes pārvadājumus uz Tuvajiem Austrumiem

Loģistikas milzis DHL uzsācis sauszemes pārvadājumus starp Eiropu uz strauji augošo Tuvo Austrumu tirgu.

DHL sola, ka sauszemes pārvadājumi nozīmē zemākas cenas un vienkāršākas procedūras salīdzinājumā ar avio pārvadājumiem un īsāku piegādes laiku salīdzinājumā ar jūras pārvadājumiem.
«Šīs jaunās līnijas atvēršanu novērtēs tie mūsu Eiropas klienti, kuriem ir sadarbības partneri Tuvajos Austrumos, jo ļaus viņiem izvērtēt kravu struktūru no jauna», saka Tomass Džordžs (Thomas George), DHL Freight Ģenerāldirektors (CEO). «Izmantojot DHL Freight sauszemes pārvadājumu līniju starp Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, uzņēmēji varēs ievērojami samazināt izdevumus un optimizēt piegāžu ķēdi,» viņš uzsver.
Lai nodrošinātu piegāžu ātrumu, visas Eiropas kravas tiek konsolidētas 13 galvenajos kravu saņemšanas centros un tālāk tiek nosūtītas uz Tranzīta Centru Stambulā.  No turienes kravas tiek piegādātas, izmantojot Tuvo Austrumu tīklu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas...

Reklāma