Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

DHL uzsāk sauszemes pārvadājumus uz Tuvajiem Austrumiem

Loģistikas milzis DHL uzsācis sauszemes pārvadājumus starp Eiropu uz strauji augošo Tuvo Austrumu tirgu.

DHL sola, ka sauszemes pārvadājumi nozīmē zemākas cenas un vienkāršākas procedūras salīdzinājumā ar avio pārvadājumiem un īsāku piegādes laiku salīdzinājumā ar jūras pārvadājumiem.
«Šīs jaunās līnijas atvēršanu novērtēs tie mūsu Eiropas klienti, kuriem ir sadarbības partneri Tuvajos Austrumos, jo ļaus viņiem izvērtēt kravu struktūru no jauna», saka Tomass Džordžs (Thomas George), DHL Freight Ģenerāldirektors (CEO). «Izmantojot DHL Freight sauszemes pārvadājumu līniju starp Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, uzņēmēji varēs ievērojami samazināt izdevumus un optimizēt piegāžu ķēdi,» viņš uzsver.
Lai nodrošinātu piegāžu ātrumu, visas Eiropas kravas tiek konsolidētas 13 galvenajos kravu saņemšanas centros un tālāk tiek nosūtītas uz Tranzīta Centru Stambulā.  No turienes kravas tiek piegādātas, izmantojot Tuvo Austrumu tīklu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma