Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

DHL uzsāk sauszemes pārvadājumus uz Tuvajiem Austrumiem

Loģistikas milzis DHL uzsācis sauszemes pārvadājumus starp Eiropu uz strauji augošo Tuvo Austrumu tirgu.

DHL sola, ka sauszemes pārvadājumi nozīmē zemākas cenas un vienkāršākas procedūras salīdzinājumā ar avio pārvadājumiem un īsāku piegādes laiku salīdzinājumā ar jūras pārvadājumiem.
«Šīs jaunās līnijas atvēršanu novērtēs tie mūsu Eiropas klienti, kuriem ir sadarbības partneri Tuvajos Austrumos, jo ļaus viņiem izvērtēt kravu struktūru no jauna», saka Tomass Džordžs (Thomas George), DHL Freight Ģenerāldirektors (CEO). «Izmantojot DHL Freight sauszemes pārvadājumu līniju starp Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, uzņēmēji varēs ievērojami samazināt izdevumus un optimizēt piegāžu ķēdi,» viņš uzsver.
Lai nodrošinātu piegāžu ātrumu, visas Eiropas kravas tiek konsolidētas 13 galvenajos kravu saņemšanas centros un tālāk tiek nosūtītas uz Tranzīta Centru Stambulā.  No turienes kravas tiek piegādātas, izmantojot Tuvo Austrumu tīklu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma