Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Diļļu bizness izrādījies neveiksmīgs  4

Pārvadātāju bizness ir cilvēku bizness. Tajā nekonkurē ar produktu, bet personīgām attiecībām, labu servisu un iepriekšējo gadu darba pieredzi

Tā DB saka SIA VV Line valdes loceklis Lauris Valainis. SIA VV Line pēdējos gados ir izdevies būtiski kāpināt apgrozījumu – no 0,36 milj. eiro 2012. gadā līdz 1,76 milj. eiro 2015. gadā, kas ļāvis tam iekļūt laikraksta Dienas Bizness un Lursoft veidotajā strauji augošu uzņēmumu jeb Gazeļu sarakstā. «Šogad plānotais apgrozījuma kāpums ir 20% apmērā, salīdzinot ar pagājušo gadu. Tas būs uz vietējā tirgus rēķina, jo transporta uzņēmumi ir sākuši iegādāties ļoti specifiskus, ļoti šaura segmenta transporta līdzekļus un to piekabes, kas ir ļoti dārgi. Par spīti nestabilai tirgus situācijai transporta kompānijas ir sākušas riskēt un meklē jaunus eksporta tirgus,» raksturo L. Valainis.

Saistītie raksti

Uzņēmums kopš tā dibināšanas līdz 2013. gadam ar komerctransporta, piekabju un rezerves daļu tirdzniecību nenodarbojās, tā bizness bija diļļu imports no Gruzijas. «Šis bizness nebija veiksmīgs. Izdomājām, ka vajag darīt to, ko patiesi protam – tirgot komerctransporta piekabes. Gan man, gan Laurim šajā darbā bija vairāk nekā 15 gadu pieredze, esam strādājuši šīs nozares uzņēmumos,» stāsta SIA VV Line valdes loceklis Vladimirs Lapins.

2013. gadā VV Line kļuva par puspiekabju ražotāja Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH oficiālo pārstāvi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Katrā Baltijas valstī ir nodibināts savs uzņēmums, bet visos tiek piekopts vienots darbības stils. Latvijā atrodas centrālais birojs un darbs, kas tiek veikts Igaunijā vai Lietuvā, tiek koordinēts no Latvijas.

Visu rakstu Vienā laivā ar pārvadātājiem lasiet 22. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma