Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Rūdolfs Meroni

Foto: LETA

Divi akcionāru grupējumi notur arī katrs savu Latvijas naftas tranzīta sapulci  8

Divi akcionāru grupējumi, kur no vienas puses ir Šveices advokāts Rūdolfs Meroni un no otras puses viņa oponenti, šodien noturējuši arī Ventspils naftas otra lielākā akcionāra Latvijas naftas tranzīts akcionāru sapulces.

Latvijas naftas tranzīta (LNT) lielākais akcionārs (54%) ir Ventbunkers, kam šodien arī notika divas akcionāru sapulces, kuras rīkoja tie paši divi akcionāru grupējumi.

R.Meroni pārstvāja izplatītajā paziņojumā minēts, ka LNT akcionāru sapulce notika šodien, plkst. 11. Ventspilī, Dzintaru ielā 41 (72 istabā). Sapulcē piedalījušies 62,48% akcionāru. LNT akcionāru sapulcē esot pārvēlāt padome, kurā ievēlēts R. Meroni (padomes priekšsēdētājs), Aivars Gobiņš (priekšsēdētāja vietnieks), Arita Linde un Gints Laivņš. Pēc akcionāru sapulces notikusi arī padomes sēde, kas ievēlējusi LNT valdi: Dāvids Anstis (priekšsēdētājs), Alvis Hāze un Jānis Hāze. LNT akcionāru sapulcē bija plānots lemt arī par grozījumiem statūtos, lai akcionāru sapulces varētu noturēt ārpus Latvijas, tomēr šie grozījumi netika pieņemti nepietiekama akcionāru kvoruma dēļ.

Tikmēr par noturētu LNT sapulci, kurā piedalījās 100% akcionāru, paziņoja arī E. Meroni opnonenti.

Proti, sapulce atbrīvoja iepriekšējo padomi, kuru vadīja R. Meroni, un ievēlēja jaunu uzņēmuma padomi piecu cilvēku sastāvā: Mārtiņš Kvēps (padomes priekšsēdētājs), Raimonds Grīniņš, Dzintars Kašs, Hardija Vaivade un Ivars Bērziņš, Db.lv informēja Ventbunkers preses pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Saistītie raksti

Reklāma