Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Dombrovskis licis atskaitīties par airBaltic

Premjers Valdis Dombrovskis uzdevis Satiksmes ministrijai tuvāko nedēļu laikā sagatavot informāciju par situāciju ar airBaltic preču zīmēm, par lidostas tālākās attīstības plāniem un konfliktu starp lidostu un airBaltic.

Tā intervijā radio101 atzinis premjers Valdis Dombrovskis. «Par visiem šiem jautājumiem, kas ir dienas kārtībā jau vairāk nekā pusgadu, likts sagatavot detalizētu informāciju tālākai rīcībai,» tā viņš.

Saistītie raksti

Šobrīd atkal aktualizējies jautājums par airBaltic preču zīmēm, kuras 2009.gadā kompānija pārdeva tās lielākajam akcionāram – Bertolta Flika uzņēmumam Baltijas aviācijas sistēmas. B. Fliks esot piedāvājis, lai tās tiktu atpirktas par tādu pašu summu, par kādu Baltijas aviācijas sistēmas tās iegādājās- par 13 milj. eiro, Db.lv sacīja satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieks Artis Stucka.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma