Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Dombrovskis: situācija airBaltic sarežģīta  1

Situācija Latvijas nacionālajā lidsabiedrībā airBaltic ir sarežģīta – norādīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis LNT raidījumā 900 sekundes.

airBaltic valdes loceklis Bertolds Fliks mēģina vadīt uzņēmumu neklātienē, un uzņēmuma patiesie darbības rādītāji neatbilst viņa prezentētajiem datiem, uz kuru pamata paredzēts palielināt uzņēmuma pamatkapitālu, norādīja Ministru prezidents.

Saistītie raksti

V. Dombrovskis uzsvēra, ka valdībai pašlaik esot ierobežotas iespējas vadīt airBaltic. Valsts kā akcionārs varēs pieņemt lēmumus attiecībā uz lidsabiedrību pēc tam, kad būs saņemta pilna informācija par darījumiem ar trešajām personām.

airBaltic akcionāru sapulce tiek plānota jūlija beigās.

Jau vēstīts, ka lidsabiedrības zaudējumi gada pirmajos piecos mēnešos bija 13 miljoni lati - šā gada pirmajā ceturksnī aviokompānijas zaudējumi bijuši 18 miljonu latu apmērā, toties aprīlī un maijā tā guvusi piecu miljonu latu peļņu. Satiksmes ministrijai nav brīvu līdzekļu, ko varētu ieguldīt lidsabiedrības pamatkapitālā, iepriekš pavēstīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma