Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

SCANPIX/Reuters

Dreamliner tuvojas sertifikācijai

Aviokompānija Boeing pirmdien paziņoja, ka ir uzsākusi nepieciešamo izmaiņu ieviešanu, lai tās ilgstoši atliktā un problēmu nomocītā Boeing 787 Dreamliner lidmašīnu programma izietu sertifikāciju, vēsta Reuters.

Boeing pārstāvis paskaidroja, ka «izmaiņu ieviešanas» solis ir nepieciešams visām jaunajām lidmašīnu programmām, raksta aģentūra. Kompānija paredz, ka lidaparāts tiks sertificēts jau šogad. Nepieciešamo izmaiņu sarakstā ietilpst dažādu elektronisku un mehānisku uzlabojumu ieviešana. Lai šīs izmaiņas ieviestu, Boeing noalgos ap 450 pagaidu darbinieku, kuri papildinās 1,7 tūkstošus jau esošo.

Lidaparātu ražotājs Boeing ir jau vairāk nekā trīs gadus atpalicis no Dreamliner izstrādes grafika, norāda Reuters. Kompānija uzskata, ka pirmās lidaparātu piegādes tā varēs veikt jau šī gada trešajā ceturksnī.

Boeing jau ir saņēmis 843 Dreamliner pasūtījumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma