Trešdien lidsabiedrības airBaltic padomes loceklis Karls Ginters Solingers iesniedza Satiksmes ministrijai (SM) iesniegumu par atkāpšanos no padomes locekļa amata, ziņo ministrija.

K. G. Solingers tuvākus atkāpšanās iemeslus iesniegumā neskaidroja.

airBaltic padome patlaban turpina darbu piecu cilvēku sastāvā – tajā darbojas trīs valsts puses pārstāvji un divi privātā akcionāra pārstāvji. Akcionārs atbilstoši likumdošanai aicinās sasaukt akcionāru sapulci un lemt par jauna valsts puses pārstāvja apstiprināšanu airBaltic padomē, medijiem norādīja SM valsts sekretārs un valsts kapitāldaļu pārstāvis lidsabiedrībā Anrijs Matīss.

Lursoft dati liecina, ka K. G. Solingers airBaltic padomē darbojies deviņas dienas – no šī gada 14. oktobra līdz 25. oktobrim.
 
airBaltic valdē kopš 14. oktobra darbojas Vitolds Jakovļevs un Laila Odiņa. Lidsabiedrības padomi veido Nikolajs Sigurds Bulmanis, Gints Kiršteins, Andrejs Kutasins, Raitis Tukāns un Mārtiņš Zalāns.

Jau rakstīts, ka iepriekšējais airBaltic vades priekšsēdētājs Bertolds Fliks 4. oktobrī atkāpās no amata pēc tam, kad tika panākta savstarpēja vienošanās par airBaltic turpmāko finansēšanu un pārvaldību.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra