Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Drīzumā būs iespējams reģistrēt arī velosipēdus  13

Ar velosipēdu zagļiem cīnīsies, ieviešot velosipēdu reģistrāciju, kas varētu tikt ieviesta tuvāko mēnešu laikā.

Valsts sekretāru sanāksmē pieteikti grozījumi Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumos paredz, ka īpašuma tiesības un arī to maiņu varēs reģistrēt elektroniski Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) mājas lapā vai arī šajā iestādē personīgi.

Lai divriteni reģistrētu, personai būs jāiesniedz iesniegums, kurā jāmin velosipēda tehniskie dati un tas, kā tas nonācis personas īpašumā. Reģistrēt nevarēs tos velosipēdus, kam nav rāmja numura.

Velosipēda reģistrēšana būs brīvprātīga. Tās mērķis ir nodrošināt transportlīdzekļu reģistrā šo pārvietošanās līdzekļu uzskaiti, kas savukārt ļaus identificēt zagtos velosipēdus.

Šī norma jau ieviesta maijā, kad Saeima atbalstīja šādus grozījumus Ceļu satiksmes likumā, tomēr, lai velosipēdu reģistrāciju ieviestu dzīvē, nepieciešami detalizētāki valdības izdoti noteikumi.

Pēc apstiprināšanas valsts sekretāru sanāksmē par šo jautājumu vēl būs jālemj valdībai.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma