Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Drīzumā varētu noslēgties sarunas par investora piesaisti airBaltic

Tuvāko divu līdz trīs mēnešu laikā varētu noslēgties sarunas par investora piesaisti Latvijas nacionālajai aviokompānijai airBaltic, trešdien žurnālistiem sacīja aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss.

«Es nevaru runāt viņu vārdā, bet mēs turpinam komunicēt ar investoriem,» teica M. Gauss. Viņš atzīmēja, ka noslēdzoties darījumam nekavējoties tiks sniegta informācija arī sabiedrībai, piebilstot, ka investora piesaistes process nenoslēgsies gluži rīt, bet tas varētu notikt turpmāko 2-3 mēnešu laikā.

Aviokompānijas izpilddirektors skaidroja, ka šī gada labie finanšu rādītāji, kad pirmajā pusgadā izdevies gūt 14,49 miljonu eiro peļņu, tikai pozitīvi ietekmē investora piesaistes procesu. Tāpat viņš atzīmēja, ka to vairs nekavē neskaidrības saistībā ar aviokompānijai sniegto valsts atblastu, jo Eiropas Komisija sniegusi pozitīvu atzinumu apstiprinot, ka vairāki airBaltic pārstrukturēšanas pasākumi 2011. un 2012. gadā bija saskaņā ar Eiropas Savienības noteikumiem par valsts atbalstu.

Jau vēstīts, ka šī gada pirmajā pusgadā aviokompānija strādāja ar 14,49 miljonu eiro peļņu, pretstatā 12,45 miljonu eiro zaudējumiem pērn attiecīgajā laika posmā.

AirBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā, galvenais aviokompānijas akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. Aviokompānija veic lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma