Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Drošas Braukšanas Skola turpmāk izmantos Audi

Drošas Braukšanas Skola (DBS) noslēgusi trīs gadu sadarbības līgumu ar SIA Auto Rīga, kas paredz, ka autovadītāju apmācības programmām DBS turpmāk izmantos Audi A4 un A3 markas automobiļus, nevis Ford, kā līdz šim.

Audi esot ilggadēja pieredze drošas braukšanas programmu īstenošanā. Ik gadu Audi Centrs Rīga saviem pastāvīgajiem klientiem organizē Audi Driving Experience pasākumu ar jaunākajiem Audi modeļiem, kā arī ziemas periodā - drošas braukšanas apmācības uz ledus.

Kā Db.lv informēja DBS pārstāve Māra Lejiete, lēmums vairs neizmantot Ford markas automašīnas pieņemts, jo Audi piedāvājums bijis izdevīgs, esot ņemts vērā arī drošības aspekts. Ford automašīnas, kuras līdz šim izmantoja DBS, tikšot nodotas atpakaļ Baltic Motors.  

Noslēgtais līgums ar Audi paredzot automašīnu saņemšanu lietošanā bez nomas maksas.

DBS darbojas kopš 2005.gada. Skolas galvenais darbības virziens ir drošas braukšanas apmācības un ar to saistīto risku samazināšana gan uzņēmumiem, gan jebkuram autovadītājam, kas vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes. DBS sadarbības partneri ir Auto Rīga, Hansa Līzings, If Latvia, Latvija Statoil, Zebra un Pirelli oficiālais pārstāvis Latakko. Līdz šim DBS ir apmācījusi vairāk nekā 1800 cilvēkus dažādās mācību programmās.

Patlaban DBS piedāvā sekojošus kursus:

Drošas braukšanas pamatkurss - Kursa cena vienam cilvēkam 255.00 LVL+18% PVN

Operatīvā transporta autovadītāju drošas braukšanas kurss - Kursa cena vienam cilvēkam 325.60 LVL+18% PVN

Autovadītāju testēšana (Speciāli izstrādāts tests, lai novērtētu uzņēmumu darbinieku auto vadīšanas prasmi no drošas braukšanas viedokļa.) - Cena viena cilvēka testēšanai 26.00 LVL+ 18% PVN

Ekonomiskas vadīšanas programma Statoil Eko ceļš - Kursa cena vienam cilvēkam 117.00 LVL + 18% PVN

 

 

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma