Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Dzelzceļa kustība traucē Sarkandaugavas satiksmei, vasarā problēmas gaidāmas visiem rīdziniekiem  2

«Latvijas Dzelzceļš (LDz), nebrīdinot Rīgas pašvaldību, ir mainījis iepriekš saskaņoto vilcienu kustības grafiku. Tas rada pamatīgas problēmas Sarkandaugavas iedzīvotājiem, bet, tuvojoties vasaras sezonai, problēmas radīsies jau visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem, kas vēlēsies apmeklēt Vecāķu pludmali vai atpūsties Mežaparkā,» pavēstījis Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Rīgas mērs tuvākajā laikā gatavojas nosūtīt vēstuli Valsts a/s LDz vadībai, aicinot grozīt lēmumu par vilcienu kustības ierobežojumu atcelšanu pie dzelzceļa pārbrauktuvēm Ezera un Tilta ielā.

Minētajā vietā Rīgas domes Satiksmes departaments bija panācis vienošanos ar LDz neslēgt pārbrauktuves Ezera un Tilta ielās darba dienu rīta stundās no pulksten 7 līdz pulksten 9 un vakarpusē no pulksten 5 līdz pulksten 7.

Patlaban, īpaši rīta un vakara stundās, kad iedzīvotāji dodas ikdienas darba gaitās, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm veidojas sastrēgumi, jo tās pastāvīgi ir slēgtas. Regulāri kavējumi līdz 30 minūtēm un ilgāk rodas arī 2., 11. un 24. maršrutu autobusiem, kas šķērso Sarkandaugavas pārbrauktuvi, kā arī 19., 33., 48. autobusu un 3. maršrutu trolejbusiem, kuru galapunkti atrodas līdzās minētajai pārbrauktuvei, teikts Rīgas domes paziņojumā.

Satiksmes departamenta vadība tuvākajā laikā tiksies ar LDz pārstāvjiem, lai pārrunātu iespējas atvieglot satiksmi pār pārbrauktuvēm Sarkandaugavā. Kā vienu no iespējamajiem risinājumiem pašvaldība min dzelzceļa kustības un manevru aizlieguma atjaunošanu Tilta un Ezera ielas pārbrauktuvēs no pulksten 8.00 līdz pulksten 8.30 un no pulksten 17.30 līdz pulksten 18.00.

Pagaidām Rīgas pašvaldības Satiksmes departaments aicina autovadītājus izmantot citus - apbraucamus - ceļus. 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma