E talonam jauns dizains

Transports un loģistika
2011. gada 7. decembris 09:33

6.decembrī Kristofers Krūmiņš saņēmis pirmo e talonu, uz kura attēlots viņa zīmētais tramvajs.

Jaunā e talona kopējā tirāža ir 4 miljoni un no vakardienas, 6.decembra, tas pakāpeniski būs pieejams mazumtirdzniecības vietās.

Jaunā dizaina e talonos varēs ielādēt biļetes noteiktam braucienu skaitam, laika biļetes un grupas biļetes. E talonā ielādēto biļešu derīguma termiņš ir 12 mēneši no pirmās reģistrācijas.

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā – 1.jūnijā, Rīgas satiksme rīkoja pasākumu bērniem 5.tramvaja depo. Pasākuma ietvaros bērni devās izbraukumā ar Retro tramvaju un piedalījās zīmēšanas konkursā e talona noformējumam. Zīmēšanas konkursa darbi bija apskatāmi Rīgas satiksmes interneta mājas lapā, par kuriem nobalsot varēja ikviens apmeklētājs.

Kristofera zīmētais tramvajs ieguva pārliecinošu balsu vairākumu – 713 balsis. Kopumā balsošanā piedalījās 2949 Rīgas satiksmes interneta mājas lapas apmeklētāji.

Tradīciju reizi gadā uz e talona izvietot bērnu zīmējumus Rīgas satiksme iedibināja 2010.gadā, kad par labāko zīmējumu interneta mājas lapas apmeklētāji atzina Vinetas Siliņas zīmēto zemās grīdas tramvaju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra