Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

E talonam jauns dizains  6

6.decembrī Kristofers Krūmiņš saņēmis pirmo e talonu, uz kura attēlots viņa zīmētais tramvajs.

Jaunā e talona kopējā tirāža ir 4 miljoni un no vakardienas, 6.decembra, tas pakāpeniski būs pieejams mazumtirdzniecības vietās.

Jaunā dizaina e talonos varēs ielādēt biļetes noteiktam braucienu skaitam, laika biļetes un grupas biļetes. E talonā ielādēto biļešu derīguma termiņš ir 12 mēneši no pirmās reģistrācijas.

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā – 1.jūnijā, Rīgas satiksme rīkoja pasākumu bērniem 5.tramvaja depo. Pasākuma ietvaros bērni devās izbraukumā ar Retro tramvaju un piedalījās zīmēšanas konkursā e talona noformējumam. Zīmēšanas konkursa darbi bija apskatāmi Rīgas satiksmes interneta mājas lapā, par kuriem nobalsot varēja ikviens apmeklētājs.

Kristofera zīmētais tramvajs ieguva pārliecinošu balsu vairākumu – 713 balsis. Kopumā balsošanā piedalījās 2949 Rīgas satiksmes interneta mājas lapas apmeklētāji.

Tradīciju reizi gadā uz e talona izvietot bērnu zīmējumus Rīgas satiksme iedibināja 2010.gadā, kad par labāko zīmējumu interneta mājas lapas apmeklētāji atzina Vinetas Siliņas zīmēto zemās grīdas tramvaju.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma