Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

easyJet izvērtē iespējas atvērt jaunus tiešos avioreisus

Otrdien, 21. augustā satiksmes ministrs Ainārs Šlesers ticies ar aviokompānijas easyJet ģenerālmenedžeri Vācijas, Baltijas, Centrālās un Austrumeiropas un Dānijas reģionā Džonu Kolsātu (John Kohlsaat).

Tikšanās laikā easyJet pārstāvis atzina, ka izskata iespējas atvērt jaunus tiešos reisus no lidostas Rīga, un šobrīd kompānija izvērtē virzienus, pēc kuriem varētu būt lielāks pieprasījums, ņemot vērā strauji pieaugošo aviokompāniju konkurenci Rīgas lidostā, Db.lv informēja Satiksmes ministrija.

"Tas apliecina, ka Satiksmes ministrijas un lidostas Rīga īstenotā nodevu politika ir izrādījusies pareiza. Ne velti easyJet konceptuālais lēmums par jaunu tiešo reisu atvēršanu pieņemts pēc valdības atbalsta Satiksmes ministrijas ierosinājumam piemērot 40 % atlaides reisiem jaunajos maršrutos," norāda A. Šlesers.

Ministrs prognozē, ka, turpinoties līdzšinējai lidostas Rīga attīstībai, arī nākamgad tās pasažieru skaits varētu palielināties par 30 %.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma