Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

easyJet izvērtē iespējas atvērt jaunus tiešos avioreisus

Otrdien, 21. augustā satiksmes ministrs Ainārs Šlesers ticies ar aviokompānijas easyJet ģenerālmenedžeri Vācijas, Baltijas, Centrālās un Austrumeiropas un Dānijas reģionā Džonu Kolsātu (John Kohlsaat).

Tikšanās laikā easyJet pārstāvis atzina, ka izskata iespējas atvērt jaunus tiešos reisus no lidostas Rīga, un šobrīd kompānija izvērtē virzienus, pēc kuriem varētu būt lielāks pieprasījums, ņemot vērā strauji pieaugošo aviokompāniju konkurenci Rīgas lidostā, Db.lv informēja Satiksmes ministrija.

"Tas apliecina, ka Satiksmes ministrijas un lidostas Rīga īstenotā nodevu politika ir izrādījusies pareiza. Ne velti easyJet konceptuālais lēmums par jaunu tiešo reisu atvēršanu pieņemts pēc valdības atbalsta Satiksmes ministrijas ierosinājumam piemērot 40 % atlaides reisiem jaunajos maršrutos," norāda A. Šlesers.

Ministrs prognozē, ka, turpinoties līdzšinējai lidostas Rīga attīstībai, arī nākamgad tās pasažieru skaits varētu palielināties par 30 %.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma