Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Publicitātes foto

Ecolines pasažieru skaits palielinājies par 13%

Pasažieru pārvadātājs Ecolines 2013. gadā palielinājies apgrozījumu par 11%, bet pārvadāto pasažieru skaits audzis par 13%, informē uzņēmuma pārstāvji.

Pērn ar Ecolines autobusiem pārvadāti 1,4 miljoni pasažieru. Starptautiskajos reisos – vairāk nekā 600 tūkstoši pasažieru, bet iekšzemes reisos – aptuveni 800 tūkstoši pasažieru.

Lielākais pasažieru skaita pieaugums - par 45%, bijis maršrutā Rīga – Viļņa, otrs lielākais pieaugums, par 31% novērots no Rīgas uz Tallinu, bet trešajā un ceturtajā vietā ierindojušās Berlīne (20% pieaugums) un Sanktpēterburga (19% pieaugums).

Ecolines ir Latvijā bāzēts pasažieru pārvadājumu uzņēmums, kurš veic pasažieru pārvadājumus uz 18 valstīm, 169 pilsētām.

Ecolines zīmola uzņēmumu pārvalda SIA Norma-A. Kā liecina Lursoft dati, kompānijas apgrozījums 2012. gadā bija 17,6 miljoni eiro, bet peļņa pēc nodokļu nomaksas veidoja vairāk nekā 102 tūkstošus eiro. Vidēji kompānijā strādāja 365 cilvēki. Lursoft pašlaik nav pieejami dati par 2013. gadu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma