Sākot no šodienas, SIA Post24 un tā mātes uzņēmuma Eesti Post (Igaunijas pasta) jaunais starptautiskais nosaukums būs Omniva. Tas tiks lietots uzņēmuma darbības un loģistikas risinājumu pakalpojumu virzīšanai visā Baltijas tirgū. Preču zīmes maiņā ieguldīti 140 tūkstoši eiro.

Jaunā zīmola ieviešana ir saistīta ar uzņēmuma darbības izvēršanu starptautiskā mērogā un vietējā tirgus paplašināšanu no Igaunijas uz Latviju un Lietuvu, norādījusi uzņēmuma vadība. Jaunais zīmols tiks izmantots uzņēmuma un tā meitas uzņēmumu informācijas un loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā, tajā skaitā Latvijā jau esošajam pakomātu tīklam un kurjeru pakalpojumiem.

Omniva kļūs arī par uzņēmuma starptautisko nosaukumu, bet līdzšinējais Igaunijas pasta zīmols Eesti Post turpmāk tiks izmantots tikai kā zīmols pasta nodaļām un kā uzņēmuma juridiskais nosaukums Igaunijā.

Latvijā šogad uzņēmumam ir ambiciozi plāni – piecas reizes palielināt kopējo apgrozījumu, kā arī sasniegt 3,5 reizes liekāku sūtījumu apjomu ar pakomātiem, līdzīgs mērķis ir arī kurjeru pakalpojumiem. Līdz gada beigām plānots palielināt sadarbības partneru skaitu un par vēl 15 darbiniekiem kuplināt pašreizējo 25 cilvēku kolektīvu.

«Jauninājumu ieviešanai pakalpojumu attīstībā un preču zīmes nomaiņā Baltijā tiks investēti 140 tūkstoši eiro,» norādīja Igaunijas pasta valdes priekšsēdētājs Āvo Kermass (Aavo Kärmas). Turklāt, pēc Kermasa teiktā, nepieciešamību pēc šādām izmaiņām noteica arī apstāklis, ka Eesti Post preču zīme līdz šim bija spēcīgi saistīta ar pasta pakalpojumiem, kuru īpatsvars uzņēmuma darbībā pēdējo desmit gadu laikā ir pakāpeniski samazinājies.

Omniva preču zīmē tiks iekļauti tādi līdz šim ar atšķirīgām preču zīmēm sniegti loģistikas un e-pakalpojumi kā, piemēram, Post24 pakomātu pakalpojumi, ELS kurjerpakalpojumi Igaunijā, e-rēķinu centrs eArvekeskus un e-vēstuļu centrs Kirjakeskus. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie e-rēķinu centra, kā arī e-vēstuļu centra izveides Latvijā un Lietuvā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra