Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

ES brīdina vēl deviņas aviokompānijas

Eiropas Savienība (ES) publiski izteikusi brīdinājumu vēl deviņām aviokompānijām, kurām tiek pārmesta klientu pastāvīga maldināšana ar informāciju, kas publicēta pārvadātāju mājas lapās, liecina informācija neurope.eu.

Brīdinājumus saņēmušas Emirates, Turkish, Royal Air Maroc, Aeroflot, Northwest, Olympic Airlines un trīs citas aviokompānijas.

Db.lv jau vairākkārt ziņoja par ES centieniem apkarot situāciju, kurā aviokompānijas ar maldinošo informāciju savās mājas lapās cenšas pievilināt klientus.

Lai izpildītu ES patērētāju aizsardzības noteikumus, aviokompāniju mājas lapas tika vērtētas pēc 14 punktu sistēmas, pēc kuras tiek noteikts, vai nodokļi, nodevas un papildus maksas tiek iekļautas biļetes cenā, un, vai kādas papildus maksas par pakalpojumiem pārskatāmā veidā tiek klientam piedāvāta izvēles veidā.

«Tas ir signāls, kas liecina, ka viņi [aviokompānija] nerūpējas par saviem klientiem,» norāda ES komisāre patērētāju aizsardzības jautājumos Maglēna Kuneva (Meglena Kuneva).

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma