Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Estonian Air: airBaltic izplata baumas

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic izteikumi par iespējamu Estonian Air pārņemšanu nav nekas vairāk kā tikai baumas. Šādu viedokli paudis Igaunijas aviopārvadātāja Estonian Air viceprezidents Rauno Parras, vēsta BBN.

Viņš arī norāda, ka airBaltic nav taisnība arī apgalvojumos, ka Estonian Air pārtraukusi lidojumus Zviedrijas un Somijas maršrutos.

«Zviedrija un citi kaimiņvalstu tirgi Estonian Air ir svarīgi, un mūsu darbība šajos maršrutos ir rentabla. Mēs lidojam uz Zviedriju ar lielajām lidmašīnām un sadarbojamies ar SAS tranzītlidojumu jomā,» skaidro R. Parras, piebilstot, ka Igaunijas aviokompānija uz Zviedriju lido arī no citām lidostām, piemēram, Tartu un Pērnavas.

Saistītie raksti

Runājot par airBaltic izteikumiem par iespējamo Estonian Air pārņemšanu, R. Parras norāda, ka «notikušas vairākas debates saistībā ar airBaltic interesi iegādāties Estonian Air kapitāldaļas, taču patlaban pieejamā informācija liecina, ka viņi neveic pārrunas šajā jautājuma ar nevienu no Estonian Air akcionāriem, tāpēc tas nav nekas vairāk kā tikai baumas, kuras nav pelnījušas, lai tās komentētu».

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma