Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Estonian Air: airBaltic izplata baumas

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic izteikumi par iespējamu Estonian Air pārņemšanu nav nekas vairāk kā tikai baumas. Šādu viedokli paudis Igaunijas aviopārvadātāja Estonian Air viceprezidents Rauno Parras, vēsta BBN.

Viņš arī norāda, ka airBaltic nav taisnība arī apgalvojumos, ka Estonian Air pārtraukusi lidojumus Zviedrijas un Somijas maršrutos.

«Zviedrija un citi kaimiņvalstu tirgi Estonian Air ir svarīgi, un mūsu darbība šajos maršrutos ir rentabla. Mēs lidojam uz Zviedriju ar lielajām lidmašīnām un sadarbojamies ar SAS tranzītlidojumu jomā,» skaidro R. Parras, piebilstot, ka Igaunijas aviokompānija uz Zviedriju lido arī no citām lidostām, piemēram, Tartu un Pērnavas.

Runājot par airBaltic izteikumiem par iespējamo Estonian Air pārņemšanu, R. Parras norāda, ka «notikušas vairākas debates saistībā ar airBaltic interesi iegādāties Estonian Air kapitāldaļas, taču patlaban pieejamā informācija liecina, ka viņi neveic pārrunas šajā jautājuma ar nevienu no Estonian Air akcionāriem, tāpēc tas nav nekas vairāk kā tikai baumas, kuras nav pelnījušas, lai tās komentētu».

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma