Igaunijas nacionālā lidsabiedrība un 2012. gada Pasaules hokeja čempionāta organizēšanas komiteja Somijā noslēgušas līgumu, saskaņā ar kuru Estonian Air kļūst par čempionāta Helsinkos partneri un partneraviokompāniju.

Saskaņā ar vienošanos Igaunijas aviokompānijai piešķirtas tiesības lietot čempionāta oficiālās emblēmas, logotipus un talismanu visu partnera līguma darbības laiku, informē Estonian Air.

Tāpat martā un aprīlī Estonian Air piedalīsies pasākumos, kuru mērķis ir veicināt hokeju un popularizēt čempionātu Igaunijā un Somijā. Pasākumu laikā tiks apmeklētas 18 pilsētas.

Aviokompānija norāda, ka vēlas saistīt savu zīmolu ar pozitīvajām emocijām, kuras šis sporta veids izraisa Somijā, Zviedrijā, Latvijā un Krievijā. Šīs valstis pieder pie Estonian Air pamattirgus, kur lidsabiedrība vēlas piesaistī klientus, sacīja aviokompānijas tirdzniecības vadītājs Rauno Parrs.

2012. gada Pasaules čempionāts hokejā norisināsies Somijā un Zviedrijā laika posmā no 4. līdz 20. maijam. Spēles notiks Helsinkos un Stokholmā.

Db.lv jau vēstīja, ka Igaunijas valdība pieņēmusi lēmumu par 15 miljonu eiro piešķiršanu Estonian Air. 15 miljoni eiro ir otra daļa no kopējiem 30 miljoniem eiro, ko Igaunijas valdība jau iepriekš plānoja piešķirt tās nacionālajai lidsabiedrībai. Pirmie 15 miljoni eiro tika piešķirti pērnā gada decembrī.

30 miljonu eiro apjomīgais investīciju plāns Estonian Air ilgtermiņā tiek realizēts ar mērķi palielināt lidsabiedrības vērtību līdz kompānija varētu kļūt pievilcīga investoriem. Tajā pašā laikā valdība plāno palikt Estonian Air līdzīpašniece tik lielā mērā, cik tas ir nepieciešams kompānijas attīstībai.

Tāpat vēstīts, ka Estonian Air noslēdzis līgumu ar Brazīlijas kompāniju Embraer par četru E170s lidmašīnu piegādi. Estonian Air savā flotē izmantos vēl astoņas Embraer lidmašīnas, taču tās tiks nomātas no citām aviokompānijām un līzinga uzņēmumiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra