Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Estonian Air lidmašīnu piepildījums nokrities līdz 60%

Ekonomikas lejupslīde smagi skārusi Estonian Air un Igaunijas aviokompānijas lidmašīnu piepildījums nokrities no 70% līdz 60%. Tā norādījis Estonian Air izpilddirektors Andruss Aljass (Andrus Aljas), ziņo BBN.

airBaltic vietu piepildījums šī gada janvārī bijis 55%.

A. Aljass arī norādījis, ka aviokompānijas restrukturizācijas plānos ietilpst trīs jaunu un mazāku lidmašīnu iegāde šī gada pavasarī.

"Otrkārt, ir jāoptimizē mūsu lidojumu kapacitātē, citiem vārdiem sakot, mēs lidosim uz pieprasītiem galapunktiem. Treškārt, mums ir jāatsakās no mūsu sekundārajām nodarbēm," norāda A. Aljass.

Jaunās lidmašīnas Estonian Air tiks piegādātas šī gada aprīļa beigās vai maija sākumā. Lidojumos aviokompānija tās sāks izmantot maija vidū. Db.lv jau ziņoja, ka Estonian Air pieņēma lēmumu Boeing 737-500 aizvietot ar Bombardier CRJ 900NG lidmašīnām.

Estonian Air arī domā par jauniem galapunktiem. Iespējamie jaunie galapunkti varētu būt Amsterdama, kā arī Berlīne.

A. Aljass arī norādījis, ka esot vairākas kompānijas, kas vēlētos iegādāties SAS piederošās Estonian Air kapitāla daļas, taču aviokompānijas izpilddirektors nevēlējās atklāt nevienu no ieinteresētajām kompānijām.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017. gada 1. maija SIA Galss Buss apkalpotajos maršrutos, kas savieno Rīgu ar Sauriešiem, Cekuli, Jauncekuli, Upeslejām, Ropažiem, Kākciemu un Salaspili, braukšanas maksa...

Reklāma