Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Estonian Air pret valsts gribu nolemj SAS piešķirt nekustamo īpašumu  2

Estonian Air valde nolēmusi piešķirt aviopārvadātāja piederošu nekustamo īpašumu Skandināvijas lidsabiedrības SAS meitas uzņēmumam Air Maintenance Estonia par spīti tam, ka Igaunijas valsts bijusi pret šādu lēmumu.

SAS meitas uzņēmums saņems biroju ēku un angāru, kas atrodas netālu no Tallinas lidostas. Šo īpašumu kopējā vērtība pērn bijusi 167 miljoni kronu (7.5 miljoni latu).

Tiek lēsts, ka SAS gatavojas Estonian Air bankrotam un tāpēc cenšas savā īpašumā iegūt pēc iespējas vairāk aviokompānijas aktīvus.

(Foto: estonian-air.ee)(Foto: estonian-air.ee)Heldurs Mērits un Tarmo Rorgands, kuri šī lēmuma pieņemšanā pārstāvēja valsti, bijuši pret šādu darījumu. Viņi norāda, ka tas nav Estonian Air interesēs, ka darījuma būtība nav skaidra, jo šādam solim ir bijuši pārāk maz iemeslu.

Igaunijai pieder 34% Estonian Air kapitāla daļu, kamēr SAS kontrolē 49% un investīciju banka Cresco 17%.

Skandināvijas lidsabiedrība SAS nekādus komentārus par šo darījumu nesniedza.

Jaunākās ziņas kategorijā

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcionāru sapulcē tika ievēlēta jauna airBaltic padome un Larss Tūsens stājās iepriekšējā airBaltic padomes locekļa Ralfa Dītera Montāga Girmesa vietā. Akcionāru sapulcē tika pārvēlēti trīs līdzšinējie...

Reklāma