Šā gada pirmajos piecos mēnešos Igaunijas lidsabiedrība Estonian Air pārvadājusi par 46% vairāk pasažieru nekā attiecīgā perioda laikā pirms gada, liecina aviokompānijas apkopotie dati. Savukārt airBaltic aprīlī veikusi par 13% mazāk lidojumu.

Maijā Igaunijas aviokompānija regulārajos reisos no Tallinas lidostas pārvadājusi kopumā 98,5 tūkstošus pasažieru, kas gada griezumā ir pieaugums 91,1% apmērā. Maijā Estonian Air reisi tikuši aizpildīti par 73,8%, kas ir par 11,4 procentpuktiem vairāk nekā pirms gada.

Kopumā gada pirmajos piecos mēnešos Estonian Air pārvadājusi 323,2 tūkstošus pasažieru, no kuriem 322,6 tūkstoši izmantojuši regulāros lidsabiedrības lidojumus. Gada pirmajos piecos mēnešos lidsabiedrība veikusi 7,4 tūkstošus lidojumus, kas ir par 65,4% vairāk nekā pirms gada, savukārt maijā, Estonian Air veikusi 2,2 tūkstošus lidojumu, kas gada griezumā ir pieaugums 98,9% apmērā.

«Martā uzsāktais jaunais biznesa modelis devis pozitīvus rezultātus – pasažieru skaits ievērojami pieaudzis un darbība ir nostabilizējusies,» sacīja Igaunijas lidsabiedrības komercdirektors Rauno Parrass (Rauno Parras).

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šā gada aprīlī veikusi 4,3 tūkstošus lidojumu, kas ir par 13% mazāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā, kad lidsabiedrība veica 4,9 tūkstošus lidojumu, liecina kompānijas apkopotie dati.

Šā gada aprīlī airBaltic pārvadājusi 252 tūkstošus pasažieru, savukārt, gada pirmajos četros mēnešos kopumā airBaltic ir pārvadājusi 841 tūkstošus pasažieru. Vietu piepildījums 2012. gada aprīlī airBaltic lidmašīnās bija 71%, liecina lidsabiedrības apkopotie dati.

Gada pirmajos četros mēnešos vietu piepildījums aviokompānijas lidmašīnās sasniedza 3 procentpunktu pieaugumu līdz 70%, salīdzinot ar 2011. gada pirmajiem četriem mēnešiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra