Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Estonian Air uzsāk lidojumus uz Venēciju

Igaunijas lidsabiedrība Estonian Air atklājusi lidojumus maršrutā Tallina Venēcija. Lidojumi notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un sestdienās. Aviokompānija šajā maršrutā lidojumus veiks līdz 1. septembrim.

«Igaunija ir valsts, kas Itālijas tūristiem, kas galvenokārt pazīst tikai galvaspilsētu Tallinu, vēl ir jāatklāj. Aizvadītajā gadā Itālijas tūristu skaits Igaunijā bija rekordaugsts un mēs ceram, ka lidojumu uzsākšana šajā maršrutā turpinās šo tendenci,» norāda Igaunijas uzņēmējdarbības veicināšanas aģentūra Enterprise Estonia.

Saistītie raksti

Db.lv jau vēstīja, ka šā gada pirmajos piecos mēnešos Igaunijas lidsabiedrība Estonian Air pārvadājusi par 46% vairāk pasažieru nekā attiecīgā periodā pirms gada, liecina aviokompānijas apkopotie dati.

Maijā Igaunijas aviokompānija regulārajos reisos no Tallinas lidostas pārvadājusi kopumā 98,5 tūkstošus pasažieru, kas gada griezumā ir pieaugums 91,1% apmērā.

Kopumā gada pirmajos piecos mēnešos Estonian Air pārvadājusi 323,2 tūkstošus pasažieru, no kuriem 322,6 tūkstoši izmantojuši regulāros lidsabiedrības lidojumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma