Igaunijas aviokompānija Estonian Air vasaras sezonā atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu, kā arī dosies maršrutos uz Vīni, Tbilisi un Venēciju. Lidojumus uz Viļņu atjaunos arī Krievijas Aeroflot, vēsta BBN.

25. martā Igaunijas lidsabiedrība uzsāks lidojumus maršrutā Tallina – Jiveskile Somijā. Uz šo Somijas centrālās daļas pilsētu Estonian Air lidos septiņas reizes nedēļā – vienu reizi darba dienās un divas reizes svētdienā. Tāpat Estonian Air atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu. Šajā maršrutā kaimiņvalsts lidsabiedrībai būs 17 lidojumi nedēļā.

Estonian Air atjaunos lidojumus arī uz Austrijas galvaspilsētu Vīni, šajā maršrutā lidsabiedrība martā un aprīlī dosies sešas reizes nedēļā, bet maijā lidojumu skaits pieaugs līdz septiņiem.

26. martā Estonian Air uzsāks lidojumus maršrutā Tallina – Joensū un atsāks lidojumus uz Helsinkiem. 2. aprīlī Igaunijas lidsabiedrība uzsāks lidojumus uz Hanoveri, 3. aprīlī uz Kajaani Somijā. Aprīlī Igaunijas lidsabiedrība ieplānojusi uzsākt lidojumus arī uz Gruzijas galvaspilsētu Tbilisi. Maijā Estonian Air uzsāks lidojumus sezonālajā maršrutā no Tallinas uz Nicu, bet jūnijā - uz Venēciju.

Martā lidojumus uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu atsāks Krievijas lielākā lidsabiedrība Aeroflot. Lidojumi notiks katru dienu un pirmais paredzēts 25. martā.

Db.lv jau vēstīja, ka Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic vasaras sezonā palielinās lidojumu skaitu aviokompānijas maršrutu tīkā uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm

«Šovasar mēs piedāvāsim labākus savienojumus uz pilsētām, kuras iespējams apmeklēt vienas dienas laikā. Papildus tiem, airBaltic palielinājusi lidojumu skaitu līdz diviem lidojumiem dienā uz/no Amsterdamas, Briseles, Minhenes un Vīnes,» iepriekš sacīja airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra