SIA Fast Bunkering pagājušajā gadā palielināja apgrozījumu par 20,13% līdz 86,074 milj. Ls, norādīts uzņēmuma iesniegtajā gada pārskatā.

Pēc 2011. gadā gūtajiem 914,992 tūkst. Ls zaudējumiem 2012. gads noslēgts ar 914,085 tūkst. Ls lielu peļņu.

Aizvadīto gadu SIA Fast Bunkerig vērtē kā apmierinošu, skaidrojot, ka pagājušajā gadā sasniegti «teicami rezultāti tirgus apjoma palielināšanā un jaunu klientu piesaistīšanā», bet turpmāk uzņēmums plāno palielināt kuģu apgādes ar degvielu apjomu un sabalansēt ienākumus ar saimnieciskās darbības izdevumiem.

Pērn SIA Fast Bunkering savas darbības nodrošināšanai izmantoja divus tankkuģus un sešas kravas mašīnas. Tas vienlaikus ļāva gan krasi palielināt degvielas realizācijas apjomus, gan ievērojami palielināt uzņēmuma saimnieciskās darbības izdevumus, skaidro kompānijas pārstāvji.

2007. gadā reģistrētā SIA Fast Bunkering pamatdarbība saistīta ar degvielas un eļļu iepirkšanu un vairumtirdzniecību Latvijas muitas teritorijā, kā arī eksportu, sniedzot bunkurēšanas pakalpojumus Rīgas brīvostas teritorijā, Ventspils un Liepājas ostās ienākošajien ārvalstu kuģiem. SIA Fast Bunkering pieder Nīderlandes Antiļu salās reģistrētajam CNP Investments N.V.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra