Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Fima uzsāk darbību Polijā

Jaunizveidotais Fima meitasuzņēmums Fima Polska ar tā biroju Varšavā tagad līdzās Fima uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā piedāvās klientiem inženiertehniskos pakalpojumus, pievēršot galveno uzmanību lieliem projektiem transporta un enerģētikas infrastruktūras nozarē, datu centru izbūvei un platjoslas interneta attīstības projektiem.

Polijas tirgus ir pievilcīgs, ņemot vērā transporta, enerģētikas un informācijas infrastruktūras apjomus, skaidro Fima grupas padomes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.  

Fima Polijā sadarbosies ar vietējā tirgus līderiem tehnoloģiju nozarē.

Šobrīd Latvijā Fima realizē Latvijas Dzelzceļa modernizācijas projektu  «Otrā sliežu ceļa būvniecība Skrīveri – Krustpils», kurā Fima ir atbildīga par dzelzceļa signalizācijas, centralizācijas un bloķēšanas sistēmu (SCB), telekomunikāciju un elektroapgādes sistēmu projektēšanu un izbūvi.  

Savukārt Lietuvā tiek īstenots «zaļā» datu centra izbūves projekts, modernizējot Baltic Data Center piederošo  datu centru.

Fima biroji atrodas Rīgā, Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos, Minskā, Varšavā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  7

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma