Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Flika kopuzņēmums North Hub Services sāk darbu Arlanda starptautiskajā lidostā

North Hub Services (NHS) uzsācis darbību Zviedrijā – Stokholmas Arlanda starptautiskajā lidostā. No jūnija NHS lidostā apkalpos Primera Air un Pegasus Airlines.

NHS līdz šim apkalpoja četrus Primera Air reisus starptautiskajā Helsinku Vantaa lidostā, un tagad uzņēmums uzsācis apkalpot 15 iknedēļas čarterlidojumu reisus Arlandas lidostā. Jaunākais NHS klients ir Pegasus Airlines, kuram katru nedēļu tiek apkalpoti četri reisi, kas izlido uz Stambulu.

Saistītie raksti

Arlanda lidostā NHS nodrošinās pilnu virszemes pakalpojumu klāstu: administrācijas un vadības pakalpojumus lidostā, kā arī pasažieru, bagāžas, perona, lidojumu un ekipāžu operāciju pakalpojumus un gaisa kuģu apkalpošanu.

«Mūsu nākamais solis ir Stokholmas Arlanda lidosta, un mēs ar prieku speram šo soli. Tuvākajā nākotnē mēs plānojam piesaistīt jaunus klientus, nodrošinot turpinājumu mūsu startam Arlandas lidostā,» norāda NHS valdes priekšsēdētājs Jānis Baļķēns.

NHS 50 % daļu turētājs ir Baltijas Aviācijas Sistēmas un 50 % - HAVAŞ Ground Handling Services Co. NHS sniedz pakalpojumus starptautiskajā lidostā Rīga un Helsinku Vantaa starptautiskajā lidostā. NHS virszemes pakalpojumus nodrošina aviokompānijām/klientu kompānijām.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma