Baltijas Aviācijas sistēmas, kuru līdzīpašnieks ir airBaltic prezidents Bertolds Fliks, esot piedāvājusi Satiksmes ministrijai airBaltic preču zīmes atpirkt par 13 miljoniem eiro.

Lai atrisinātu konfliktu ar airBaltic preču zīmēm, kuras, kā DB jau rakstīja, kopš 2009. gada beigām ir nonākušas Baltijas aviācijas sistēmu īpašumā, Baltijas aviācijas sistēmu līdzīpašnieks Bertolds Fliks esot piedāvājis, lai tās tiktu atpirktas par tādu pašu summu, par kādu Baltijas aviācijas sistēmas tās iegādājās- par 13 milj. eiro, Db.lv sacīja satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieks Artis Stucka.

«Pagaidām Satiksmes ministrija šo piedāvājumu nevērtē nekā, jo preču zīmes ir tikai viens fragments airBaltic stāstā. Līdz 28. februāra airBaltic padomes sēdei tiks apkopota informācija par to, kāda faktiski ir airBaltic finansiālā situācija, 4. martā notiks atskaitīšanās ministram un pēc tam redzēs, kādi lēmumi tiks pieņemti,» stāstīja A. Stucka, piebilstot, ka līdz visas informācijas noskaidrošanai nevar būt runa par kaut kādu miljonu maksāšanu vienām vai citām personām.
Bertolds Fliks DB rīkotajās brokastīs uzņēmējiem 22. februārī norādīja, ka pie šāda politiskā fona otrreiz darījumu ar airBaltic preču zīmēm, visticamāk, neveiktu, bet gan noliktu airBaltic finansiālās problēmas «valstij priekšā uz galda».

«Saistībā ar zīmoliem nav problēmas, ko atrisināt, es tos nenēsāju kabatā un netirgoju Tbilisī tirgū. airBaltic zīmoli nav iedomājami bez pašas aviokompānijas, ja airBaltic šīs preču zīmes no Baltijas Aviācijas sistēmām atpirks- ļoti labi,» sacīja B. Fliks. DB jau rakstīja, ka Baltijas Aviācijas sistēmas airBaltic preču zīmes par 31 miljonu latu ieķīlājusi Latvijas Krājbankā un bankā Snoras, taču airBaltic akcionāri šo darījumu un tā ietekmi uz preču zīmju iespējamo atpirkšanu pagaidām nekomentē.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra