Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8618

  USD: 1.0737

Ekonomika

Flikam piederošais North Hub Services plāno uzsākt darbību Stokholmā  6

North Hub Services (NHS) Stokholmā gatavs mēroties spēkiem ar tādiem nozares grandiem kā SAS Ground Services, Nordic Aero un Menzies.

Par to informē NHS- lidostu virszemes pakalpojumu sniedzējs-, kas plāno uzsākt aktīvu darbību Stokholmas Arlanda lidostā 2011.gada aprīlī.

Arlandas lidosta šogad ir demonstrējusi teicamus izaugsmes rezultātus, jo īpaši, ņemot vērā reģionālos un globālos apstākļus industrijā un ekonomikā kopumā. «Stokholmu mēs uzskatām par savu mājas tirgu. Izprotam tirgus realitāti, kurā mums, gaidāmā sacensība par klientiem kļūst jo interesantāka. Tīkla līgumi klientiem, kuri nākamgad lidos uz Rīgu, Stokholmu, Helsinkiem un Tallinu, nodrošinās mums nepieciešamās priekšrocības,» norāda NHS direktors Jānis Baļķens.

NHS īpašnieki ir airBaltic prezidentam piederošā kompānija Baltijas Aviācijas sistēmas un Turcijas kompānija HAVAS Ground Handling Services. Pēc B. Flika vārdiem NHS tika nodibināta tāpēc, ka Lidostas Rīgas piedāvātās apkalpošanas izmaksas bija pārāk augstas. Pašlaik NHS strādā vairāk nekā 200 darbinieku.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma