Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

Bertolds Fliks

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Flikam trīs gadu laikā dubultojusies alga  9

2006. gadā, esot airBaltic valdes loceklis, Bertolts Fliks šajā kompānijā nopelnīja vairāk nekā 149 tūkst. Ls, bet 2008. gadā- jau vairāk nekā 341 tūkst. Ls.

Par to liecina VID publiskojamā datu bāzē norādītā informācija. Papildus algai airBaltic B. Flikam maksājusi arī ievērojamu dzīvokļa kompensāciju aptuveni 20 tūkst. Ls apmērā ik gadu. Ienākumus no 630 līdz 1923 latiem gadā šajā laika posmā B. Fliks saņēmis arī no kompānijas Baltic Airlines. Līdztekus saviem tiešajiem darba pienākumiem, Fliks ik gadu ieņēmis amatu sešu organizāciju valdēs, par to gan atalgojumu nesaņemot. airBaltic prezidenta īpašumā ir viens dzīvoklis Berlīnē un lietošanā dzīvoklis Rīgā kopā ar Alēnu Butkēviču. Bertoltam Flikam ir divas meitas un sieva, izriet no viņa deklarācijām.

DB jau rakstīja, ka B. Flikam bija domstarpības ar VID par to, vai viņam par laiku, kad viņš pildīja airBaltic valdes priekšsēdētāja pienākumus, ir jāpublisko savi ienākumi. Atstājot savu amatu airBaltic valdē, viņš iesniedza savas deklarācijas par 2009. gadu, bet līdz šim nebija iesniedzis deklarācijas par 2006., 2007. un 2008. gadu, kā arī par laiku, pirms stāšanās airBaltic valdes priekšsēdētāja amatā, t.i. līdz 2006. gada 15. maijam. Šajā laika posmā Fliks nekādus Latvijā gūtus ienākumus nav norādījis.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma