Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Ražošana

Bertolds Fliks

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Flikam trīs gadu laikā dubultojusies alga  9

2006. gadā, esot airBaltic valdes loceklis, Bertolts Fliks šajā kompānijā nopelnīja vairāk nekā 149 tūkst. Ls, bet 2008. gadā- jau vairāk nekā 341 tūkst. Ls.

Par to liecina VID publiskojamā datu bāzē norādītā informācija. Papildus algai airBaltic B. Flikam maksājusi arī ievērojamu dzīvokļa kompensāciju aptuveni 20 tūkst. Ls apmērā ik gadu. Ienākumus no 630 līdz 1923 latiem gadā šajā laika posmā B. Fliks saņēmis arī no kompānijas Baltic Airlines. Līdztekus saviem tiešajiem darba pienākumiem, Fliks ik gadu ieņēmis amatu sešu organizāciju valdēs, par to gan atalgojumu nesaņemot. airBaltic prezidenta īpašumā ir viens dzīvoklis Berlīnē un lietošanā dzīvoklis Rīgā kopā ar Alēnu Butkēviču. Bertoltam Flikam ir divas meitas un sieva, izriet no viņa deklarācijām.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka B. Flikam bija domstarpības ar VID par to, vai viņam par laiku, kad viņš pildīja airBaltic valdes priekšsēdētāja pienākumus, ir jāpublisko savi ienākumi. Atstājot savu amatu airBaltic valdē, viņš iesniedza savas deklarācijas par 2009. gadu, bet līdz šim nebija iesniedzis deklarācijas par 2006., 2007. un 2008. gadu, kā arī par laiku, pirms stāšanās airBaltic valdes priekšsēdētāja amatā, t.i. līdz 2006. gada 15. maijam. Šajā laika posmā Fliks nekādus Latvijā gūtus ienākumus nav norādījis.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma