Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Fliks: airBaltic akcijas pieder man, nevis Šleseram  11

airBaltic prezidents Bertolts Fliks laikraksta Vesti Segodņa pielikumam Delovije Vesti uzsvēris, ka tieši viņš ir airBaltic pastarpinātais līzīpašnieks nevis Ainārs Šlesers. Viņš arī skaidro, ka lielie pērnā gada zaudējumi radušies neizdevīgo degvielas līgumu dēļ.

Aviokompānijas AS Air Baltic Corporation jeb airBaltic prezidents arī noliedz, ka, piemēram, pēc pieciem gadiem varētu pārdot daļu airBaltic Šleseram. «Nekad nav bijis tādu sarunu, šīs tēmas nav mūsu darba kārtībā. Es esmu īpašnieks. Pagaidām ar to absolūti pietiek.»


(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) (Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) airBaltic pagājušā gada zaudējumi 27.8 miljonu latu apmērā tiek skaidroti ar nu jau bijušā akcionāra Skandināvijas aviokompānijas SAS noslēgtajiem neizdevīgajiem degvielas iegādes līgumiem.

Viņš atzinis, ka pārmaksa bijusi milzīga, jo kompānija gada laikā izlieto ap 80 miljonu latu vērtu degvielu, kas apjomos ir 110 tūkstoši tonnu. Ne viņš, ne pārējā kompānijas valde neko nav varējusi mainīt. 

Šogad kompānijai veicas daudz labāk un gadu airBaltic varētu noslēgt ar 12 miljonu latu peļņu. Jau ziņots, ka pērn airBaltic strādājusi ar 204.8 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 26.7% lielāks nekā 2007.gadā.

.

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma