Dienas Bizness

 • 21 sestdiena,
  janvāris

  Agnese, Agnija, Agne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Bertolts Fliks

Kristians Putniņš, Dienas Mediji

Fliks: airBaltic ir visas Baltijas aviokompānija  2

Ja Latvijā no mums pieprasa personālu pieņemt darbā pēc nacionālās piederības, tad ir arī jāatsakās no visas Baltijas aviokompānijas ieceres un plāniem ieņemt vadošas lidsabiedrības vietu Ziemeļeiropā.

Tā uz pagājušajā nedēļā izteikto kritiku par faktu, ka nacionālā lidsabiedrība airBaltic stjuartus meklē Igaunijā, reaģē airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks, kuram piederošā kompānija SIA Baltijas aviācijas sistēmas ir arī 47.2% akciju īpašniece lidsabiedrībā.

Saistītie raksti

Jauni darbinieki Igaunijā tiek meklēti, jo kompānija tur atvērusi savu bāzi. «Viļņas bāzē lidsabiedrība piesaista lietuviešu pilotus un stjuartes, bet Tallinā – igauņu apkalpes,» skaidro lidsabiedrības vadītājs.

Kā norāda B. Fliks, airbaltic dibināta ar mērķi kļūt par vadošo aviokompāniju visās Baltijas valstīs, un prētējā gadījumā strīdam par airBaltic zīmolu neesot nekāda jēga, jo tad lidsabiedrību var saukt arī par Latvijas aviolīnijām.

Kā vēsta diena.lv, stjuartu atlasē, kas notika Tallinā, pieteikušies 500 kandidātu. Tomēr airBaltic stjuartu formu izdosies uzvilkt tikai 15 cilvēkiem, tādēļ tas diezvai atstās ietekmi uz bezdarba rādītājiem Igaunijā. Stjuarta alga mēnesī būšot 600 – 685 eiro. Pēc pusgada ilga darba varot rēķināties, ka alga būs lielāka.  

Jāatgādina, ka Latvijas valstij pieder 52.6% airBaltic akciju.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma