Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

airBaltic vadītājs Bertolts Fliks

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Fliks: airBaltic šogad strādās ar peļņu  11

airBaltic arī šo gadu ir iecerējis noslēgt ar peļņu, tiesa, airBaltic prezidents Bertolds Fliks vēl nevēlas atklāt, vai aviokompānijas peļņa šogad būs lielāka nekā pērn.

«Peļņa noteikti būs,» strikti noteica B.Fliks, vienlaikus norādot, ka nākamajos gados no uzņēmuma peļņas nav plānots izņemt dividendes, bet tieši otrādāk -peļņu, kas iegūta pērn, kas tiks iegūta šogad un nākamgad, tiks ieguldīta uzņēmuma attīstībā.

Saistītie raksti

«Mēs esam periodā, kad uzņēmumam ir iespējams strauji attīstīties, tāpēc, tagad nav laiks, lai izņemtu dividendes,» sacīja B. Fliks.

Arī satiksmes ministrs Kaspars Gerhards atzīmēja, ka valdība savā lēmumā vienojās, ka airBaltic pērnā un šā gada peļņa paliks uzņēmuma rīcībā – attīstībai.

Šis ir lūzuma laiks visai aviācijas nozarei pasaulē, tāpēc šobrīd ir izvēle, vai attīstīties lēnāk un dabiskāk vai veikt grūdienu attīstībā un izmantot visas iespējas, kas kompānijai šobrīd paveras, norādīja K. Gerhards.

Tāpēc modelis, ko akceptēja valdība, pēc satiksmes ministra domām dos papildus grūdienu airBaltic izaugsmei, lai realizētu ambiciozus plānus.

Piemēram, rudenī, iegādājoties trīs jaunas lidmašīnas, airBaltic sāks flotes atjaunošanu, kopumā trīs gadu laikā flotes atjaunošanā plānots ieguldīt aptuveni miljardu eiro.

Db.lv jau rakstīja (07.01.2010), ka airBaltic 2009. gadā strādāja ar 14 milj. Ls peļņu pirms nodokļu nomaksas, bet kompānijas apgrozījums bija 206 milj. Ls.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma