Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Foto: Uldis Briedis, Dienas Mediji

Fliks algā šogad saņēmis 120 tūkstošus latu  5

Pildot Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic prezidenta darba pienākumus, Bertolts Fliks šogad līdz 4. oktobrim, kad viņš pameta šo amata, atalgojumā saņēmis 119,7 tūkstošus latu, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Tāpat Fliks no airBaltic saņēmis apdrošināšanas atlīdzību 7,5 tūkstošu latu apmērā, kā arī kompensāciju no aviokompānijas 11,1 tūkstoša latu apmērā.

B. Fliks arī saņēmis algu par darbu SIA Baltic Airlines, kur viņš šogad nopelnījis teju 1,8 tūkstošus latu.

Flika parādsaistības veido 14 miljonus latu, savukārt uzkrāti viņam ir trīs tūkstoši latu un pieci tūkstoši eiro.

Db.lv jau vēstīja, ka šogad oficiāli parakstīta vienošanās par airBaltic glābšanu. Saskaņā ar to tiek izbeigts valstij neizdevīgais akcionāru līgums un veikti nepieciešamie ieguldījumi aptuveni 100 miljonu latu apmērā lidsabiedrības pamatkapitālā. Vienošanās paredz valsts proporcionālu līdzdalību airBaltic pamatkapitāla palielināšanā.

Lai arī B. Flikam nācās pamest airBaltic prezidenta amatu, viņš vēl arvien ir lidsabiedrības līdzīpašnieks - viņam pieder 50% Baltijas aviācijas sistēmu akcijas.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma