Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Fliks apstiprina somu Finncomm pirkšanu  24

«Pirmo reizi esam nolēmuši iegādāties kādu ārvalstu aviosabiedrību, tā sperot jaunu soli mūsu attīstībā».

To sarunā medijiem apstiprināja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. Viņš gan norādīja, ka pagaidām esot pāragri runāt par investīcijām šajā projektā, taču ar šo soli airBaltic kļūtu par Somijas otru lielāko aviokompāniju, atpaliekot tikai no Finnair. «Tāpēc jau pašlaik Finnair uz šo mūsu piedāvājumu reaģēja tik histēriski un paniski, jo mēs Finncomm spējām piedāvāt izdevīgākus sadarbības nosacījumus un cenas nekā viņu ilggadējais partneris Finnair. Līdz ar to Finnair pat ar tiesas lēmumu panāca to, ka mums pagaidām Finncomm akcijas nevarēja tikt pārdotas,» sacīja B. Fliks.

 

Finncomm ir Somijas lielākā iekšzemes gaisa pārvadājumu komānija. Viņš piebilda, ka Somijas tirgus šogad pieauguma ziņā airBaltic bijis visnozīmīgākais, gada laikā palielinoties par 300%. Šogad airBaltic no Somijas cer pārvadāt līdz pusmiljonam pasažieru. «Mēs gribam gan nostiprināties Somijā, kad palielināt maršrutu tīklu no Rīgas uz Somiju. Jā, tas ir pilnīgi jauns mūsu attīstības solis, jo līdz šim ārvalstu aviosabiedrības, piemēram, Estonian Air iegādei, mēs neredzējām pamatojumu,» piebilda B. Fliks.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma