Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Fliks apstiprina somu Finncomm pirkšanu  24

«Pirmo reizi esam nolēmuši iegādāties kādu ārvalstu aviosabiedrību, tā sperot jaunu soli mūsu attīstībā».

To sarunā medijiem apstiprināja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. Viņš gan norādīja, ka pagaidām esot pāragri runāt par investīcijām šajā projektā, taču ar šo soli airBaltic kļūtu par Somijas otru lielāko aviokompāniju, atpaliekot tikai no Finnair. «Tāpēc jau pašlaik Finnair uz šo mūsu piedāvājumu reaģēja tik histēriski un paniski, jo mēs Finncomm spējām piedāvāt izdevīgākus sadarbības nosacījumus un cenas nekā viņu ilggadējais partneris Finnair. Līdz ar to Finnair pat ar tiesas lēmumu panāca to, ka mums pagaidām Finncomm akcijas nevarēja tikt pārdotas,» sacīja B. Fliks.

Saistītie raksti

 

Finncomm ir Somijas lielākā iekšzemes gaisa pārvadājumu komānija. Viņš piebilda, ka Somijas tirgus šogad pieauguma ziņā airBaltic bijis visnozīmīgākais, gada laikā palielinoties par 300%. Šogad airBaltic no Somijas cer pārvadāt līdz pusmiljonam pasažieru. «Mēs gribam gan nostiprināties Somijā, kad palielināt maršrutu tīklu no Rīgas uz Somiju. Jā, tas ir pilnīgi jauns mūsu attīstības solis, jo līdz šim ārvalstu aviosabiedrības, piemēram, Estonian Air iegādei, mēs neredzējām pamatojumu,» piebilda B. Fliks.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma