Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Fliks apstiprina somu Finncomm pirkšanu  24

«Pirmo reizi esam nolēmuši iegādāties kādu ārvalstu aviosabiedrību, tā sperot jaunu soli mūsu attīstībā».

To sarunā medijiem apstiprināja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. Viņš gan norādīja, ka pagaidām esot pāragri runāt par investīcijām šajā projektā, taču ar šo soli airBaltic kļūtu par Somijas otru lielāko aviokompāniju, atpaliekot tikai no Finnair. «Tāpēc jau pašlaik Finnair uz šo mūsu piedāvājumu reaģēja tik histēriski un paniski, jo mēs Finncomm spējām piedāvāt izdevīgākus sadarbības nosacījumus un cenas nekā viņu ilggadējais partneris Finnair. Līdz ar to Finnair pat ar tiesas lēmumu panāca to, ka mums pagaidām Finncomm akcijas nevarēja tikt pārdotas,» sacīja B. Fliks.

Saistītie raksti

 

Finncomm ir Somijas lielākā iekšzemes gaisa pārvadājumu komānija. Viņš piebilda, ka Somijas tirgus šogad pieauguma ziņā airBaltic bijis visnozīmīgākais, gada laikā palielinoties par 300%. Šogad airBaltic no Somijas cer pārvadāt līdz pusmiljonam pasažieru. «Mēs gribam gan nostiprināties Somijā, kad palielināt maršrutu tīklu no Rīgas uz Somiju. Jā, tas ir pilnīgi jauns mūsu attīstības solis, jo līdz šim ārvalstu aviosabiedrības, piemēram, Estonian Air iegādei, mēs neredzējām pamatojumu,» piebilda B. Fliks.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    2

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma