«Esmu informēts, ka LR Ekonomikas ministrs Artis Kampars un LR Ministru prezidents Valdis Dombrovskis ir tikušies ar potenciālajiem jaunajiem airBaltic investoriem. Vienīgais, ar ko valdība netiekas, ir tās privātais partneris lidsabiedrībā.»

To savā jaunākajā paziņojumā presei paudis airBaltic prezidents Bertolts Fliks, ar lidsabiedrības privāto partneri domājot Baltijas Aviācijas sistēmas, kas daļēji pieder pašam Flikam. «Vienlaikus abas valsts amatpersonas nav par savu iniciatīvu informējušas ne sabiedrību, ne Ministru kabinetu, ne privāto akcionāru,» norāda B. Fliks, izsakot pārmetumus, ka premjers Valdis Dombrovskis neesot norobežojies no ekonomikas ministra Arta Kampara «destruktīvās darbības, izsakot draudus privātajam akcionāram un uzņēmuma prezidentam, kā arī apzināti izplatot uzņēmumam kaitējošu informāciju».

«Vienlaikus Valdis Dombrovskis neatsaucas tikties ar savu esošo biznesa partneri Baltijas Aviācijas Sistēmas. Lai viestu skaidrību par valsts plāniem attiecībā uz tai daļēji piederošo lidsabiedrību, esam rakstiski vairākkārtīgi aicinājuši valdību uz sarunām par airBaltic attīstību. Atbildi neesam saņēmuši, tādēļ šobrīd izmantojam iespēju ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību aicināt vēlreiz Ministru prezidentu uz tikšanos,» tā B. Fliks.

«Ministru prezidents pagaidām nav iepazinies ar šo Bertolta Flika paziņojumu, tāpēc komentēt to nevar, taču Flika kungs ir aicināts ierasties uz nākamo valdības sēdi 5. jūlijā un sniegt savus paskaidrojumus, jo valdībai ir ļoti daudz neskaidru jautājumu saistībā ar airBaltic. Diezvai to varētu apzīmēt kā «neatsaukšanos tikties ar Bertoltu Fliku»,» Db.lv norādīja Valda Dombrovska preses sekretārs Mārtiņš Panke.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra