Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Bertolts Fliks

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Fliks nesaka ne «jā», ne «nē», vai publiskos airBaltic akcionāru līgumu

Bertoltam Flikam piederošās Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) premjera Valda Dombrovska publiskajam aicinājumam publiskot airBaltic akcionāru līgumu nav atbildējušas ne «jā», ne «nē», ne, ka publiskos un ne, ka nepubliskos.

BAS pārstāvis Juris Pētersons Db.lv norādīja, ka BAS vēlas šos jautājumus apspriest starp akcionāriem un tāpēc premjers ir aicināts uz tikšanos. «Sadarbība tiks pārrunāta starp akcionāriem, bet par aicinājuma (publiskot akcionāru līgumu) noradīšanu šobrīd nav runa,» tā J. Pētersons, lēšot, ka tikšanās varētu notikt šonedēļ.

 

Premjera preses sekretāre Līga Krapāne savukārt norādīja, ka B. Fliks nav piekritis V. Dombrovska lūgumam publiskot lidsabiedrības akcionāru līgumus. Viņa arī norādījusi, ka sarakste ar lidsabiedrības akcionāru ir konfidenciāla un saņemto vēstuli nevar komentēt, vienlaikus gan atzīstot, ka «piekrišana nav saņemta».

 

Jau vēstīts, ka V. Dombrovskis nosūtīja vēstuli BAS, kurā iespējami īsākā laikā lūdza uzņēmuma piekrišanu 2009.gada 4.marta akcionāru sadarbības līguma un 2010.gada 30.aprīļa akcionāru sadarbības līguma tekstu publiskošanai. Saskaņā ar iepriekšminēto līgumu nosacījumiem Latvija nav tiesīga bez BAS piekrišanas publiskot minēto dokumentu tekstu.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens    4

Pēc 18 dienu un 12,45 tūkst. km gara ceļojuma - caur Kazahstānu, Krieviju, Baltkrieviju, Poliju, Vāciju, Beļģiju un Franciju - Londonu sasniedzis pirmais tiešais konteinervilciens no Jivu pilsētas Ķīnā, vēsta ārvalstu mediji. Tā...

Reklāma