Dienas Bizness

 • 21 otrdiena,
  februāris

  Eleonora, Ariadne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8515

  USD: 1.0616

Ražošana

Bertolts Fliks

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Fliks nesaka ne «jā», ne «nē», vai publiskos airBaltic akcionāru līgumu

Bertoltam Flikam piederošās Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) premjera Valda Dombrovska publiskajam aicinājumam publiskot airBaltic akcionāru līgumu nav atbildējušas ne «jā», ne «nē», ne, ka publiskos un ne, ka nepubliskos.

BAS pārstāvis Juris Pētersons Db.lv norādīja, ka BAS vēlas šos jautājumus apspriest starp akcionāriem un tāpēc premjers ir aicināts uz tikšanos. «Sadarbība tiks pārrunāta starp akcionāriem, bet par aicinājuma (publiskot akcionāru līgumu) noradīšanu šobrīd nav runa,» tā J. Pētersons, lēšot, ka tikšanās varētu notikt šonedēļ.

 

Premjera preses sekretāre Līga Krapāne savukārt norādīja, ka B. Fliks nav piekritis V. Dombrovska lūgumam publiskot lidsabiedrības akcionāru līgumus. Viņa arī norādījusi, ka sarakste ar lidsabiedrības akcionāru ir konfidenciāla un saņemto vēstuli nevar komentēt, vienlaikus gan atzīstot, ka «piekrišana nav saņemta».

 

Jau vēstīts, ka V. Dombrovskis nosūtīja vēstuli BAS, kurā iespējami īsākā laikā lūdza uzņēmuma piekrišanu 2009.gada 4.marta akcionāru sadarbības līguma un 2010.gada 30.aprīļa akcionāru sadarbības līguma tekstu publiskošanai. Saskaņā ar iepriekšminēto līgumu nosacījumiem Latvija nav tiesīga bez BAS piekrišanas publiskot minēto dokumentu tekstu.

 

Komentāri

Reklāma