Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Bertolts Fliks

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Fliks nesaka ne «jā», ne «nē», vai publiskos airBaltic akcionāru līgumu

Bertoltam Flikam piederošās Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) premjera Valda Dombrovska publiskajam aicinājumam publiskot airBaltic akcionāru līgumu nav atbildējušas ne «jā», ne «nē», ne, ka publiskos un ne, ka nepubliskos.

BAS pārstāvis Juris Pētersons Db.lv norādīja, ka BAS vēlas šos jautājumus apspriest starp akcionāriem un tāpēc premjers ir aicināts uz tikšanos. «Sadarbība tiks pārrunāta starp akcionāriem, bet par aicinājuma (publiskot akcionāru līgumu) noradīšanu šobrīd nav runa,» tā J. Pētersons, lēšot, ka tikšanās varētu notikt šonedēļ.

 

Premjera preses sekretāre Līga Krapāne savukārt norādīja, ka B. Fliks nav piekritis V. Dombrovska lūgumam publiskot lidsabiedrības akcionāru līgumus. Viņa arī norādījusi, ka sarakste ar lidsabiedrības akcionāru ir konfidenciāla un saņemto vēstuli nevar komentēt, vienlaikus gan atzīstot, ka «piekrišana nav saņemta».

 

Jau vēstīts, ka V. Dombrovskis nosūtīja vēstuli BAS, kurā iespējami īsākā laikā lūdza uzņēmuma piekrišanu 2009.gada 4.marta akcionāru sadarbības līguma un 2010.gada 30.aprīļa akcionāru sadarbības līguma tekstu publiskošanai. Saskaņā ar iepriekšminēto līgumu nosacījumiem Latvija nav tiesīga bez BAS piekrišanas publiskot minēto dokumentu tekstu.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma