Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Fliks: Rīga sevi izsmēlusi, airBaltic atver bāzi Tallinā  17

Jau no 1. jūnija airBaltic atvērs jaunu bāzi Tallinā, jo uzskata, ka Rīgas lidosta drīz pārsniegs savu iespēju robežas Turklāt tas būs stratēģisks solis airBaltic biznesa plānos iekarot Somijas un Igaunijas tirgu. «Tā kā Rīgas lidosta drīz pārsniegs savu iespēju robežas, mēs paplašinām savus tirgus,» aikrakstam Biznes&Baltija saka kompānijas prezidents Bertolds Fliks.

 «Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka nepietiekama uzmanība tiek pievērsta Somijai un Igaunijai. Jaunu reisu organizēšana no Tallinas – tas ir airBaltic stratēģisks solis,» savus plānus klāsta airBaltic šefs. Šobrīd airBaltic jau ir savas bāzes Rīgā un Viļņā.

airBaltic plāni saistīti ar to, ka Igaunijas aviopārvadājumu tirgū vērojams piedāvājuma trūkums. «Igaunijas tirgū ir nepietiekams pakalpojumu apjoms, tas ir acīmredzami. Tirgum vajag vairāk jaunu maršrutu un airBaltic ir spēris pirmo stratēģisko soli, atverot septiņus tiešos reisus no Igaunijas,» skaidro B. Fliks. No Tallinas airBaltic nodrošina tiešos lidojumus uz Turku, Lapēnranta, Tamperi, Oulu, Rīgu, Viļņu un Stokholmu.

Papildus tam airBaltic paplašinot piedāvājumu somu klientiem, uz vasaras sezonu palielinot dienas reisu skaitu maršrutā Lapēnranta-Rīga. Somijā airBaltic piedāvā arī avioreisus no Tamperes, Turku, Oulu, Kuopio, Vāsas, Kūsamo un Rovaniemi. Piemēram, reisi no Tamperes uz Tallinu tiks veikti trīs reizes nedēļā – trešdienās, sestdienās un svētdienās. Biļete vienā virzienā maksās sākot no 19 eiro, ieskaitot nodokļus un maksu par transakciju.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  1

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma