Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Fliks: satiksmes ministrs zināja par darījumu  18

airBaltic zīmola pārdošanas darījums SIA Baltijas aviācijas sistēmas ar satiksmes ministru Kasparu Gerhardu (TB/LNNK) esot apspriests vismaz trīs reizes, raidījumā 900 sekundes norādīja Bertolds Fliks.

«Par šo darījumu es personīgi runāju ar K.Gerhardu valsts sekretāra klātbūtnē un K. Gerhards to atbalstīja,» stāstīja B.Fliks.

Saistītie raksti

B.Fliks arī norādīja, ka vēl neprecīza informācija esot, ka satiksmes ministrs esot kaut kā panācis, ka zīmols tiek dots atpakaļ. Nekad neesot bijis plānots, ka zīmols pastāvīgi paliek ārpus airBaltic. airBaltic jebkurā brīdī esot iespējams saņemt zīmolu atpakaļ, ja darījuma rezultātā finanšu rādītāji airBaltic nepasliktināsies. Līdz ar to darījums vērtējams kā ļoti izdevīgs, jo zīmola pārdošanas mērķis esot bijis – uzlabot finanšu rādītājus.

«Zimols jau nav nekāda manta, ko var likt koferī un aiznest citur, jo zīmolam bez airBaltic arī nav nekāda vērtība. Darījums bija vairāk vai mazāk grāmatvedības risinājums, protams, līdz ar to airBaltic ienāk arī nauda, jo par zīmolu tiek maksāti 15 milj. eiro. Tanī laikā, kad darījums tika slēgts, kompānijai nauda bija ļoti vajadzīga,» uzsvēra B.Fliks.

Viņš raidījumā skaidroja, ka zīmols patlaban pieder uzņēmumam Baltijas aviācijas sistēmas, tad, kad finansu rādītāji airBaltic atļaus, uzņēmums paziņos par gatavību paņemt zīmolu atpakaļ.

«Kopš esmu stājies amatā, kompānijas vērtība ir palielinājusies 15 reizes. Nākamgad Centrālajā Eiropā airBaltic būs lielākā aviokompānija. Es domāju, ka nav šaubu, ka mēs esam strādājuši ārkārtīgi veiksmīgi,» norāda B.Fliks
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pārmet seku neizvērtēšanu

Pārmet seku neizvērtēšanu  4

Nepārdomāti ieviešot kopbraukšanas pakalpojumu, regulārajiem pasažieru pārvadātājiem varētu tikt atņemta daļa pasažieru. Tā intervijā DB norāda AS Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns. «Savulaik es biju...

Reklāma