Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

flyLAL piesaka bankrotu  9

Lietuvas nacionālā aviokompānija flyLAL-Lithuanian Airlines (flyLAL) pieteikusi uzņēmuma bankrotu Viļņas apgabaltiesā, ziņo portāls Vz.lt.

Aviokompānija finanšu problēmu dēļ jau kopš pagājušās nedēļas neveic avioreisus. Aviokompānijai parādu dēļ ir apturēta darbības licence. flyLAL ģenerāldirektors Vītauts Kaikaris norāda, ka uzņēmums darījis visu iespējamo, lai varētu turpināt darbu, tomēr, takā tika apturēta darbības licence, neesot bijušas citas iespējas, kā vērsties tiesā un ierosināt bankrotu.

Saistītie raksti

flyLAL parādi ir aptuveni 90 miljoni litu, jeb aptuveni 18 miljoni latu. Galvenie kreditori ir paši kompānijas akcionāri, kuriem aviokompānija ir parādā aptuveni 9.7 miljonus latu, bet Viļņas lidostai parāds sasniedz 4 miljonus latu. Tāpat aviokompānijai būs jāizmaksā aptuveni 1.2 miljoni latu kompensācijas pasažieriem par neveiktajiem reisiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma