Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Ražošana

flyLAL piesaka bankrotu  9

Lietuvas nacionālā aviokompānija flyLAL-Lithuanian Airlines (flyLAL) pieteikusi uzņēmuma bankrotu Viļņas apgabaltiesā, ziņo portāls Vz.lt.

Aviokompānija finanšu problēmu dēļ jau kopš pagājušās nedēļas neveic avioreisus. Aviokompānijai parādu dēļ ir apturēta darbības licence. flyLAL ģenerāldirektors Vītauts Kaikaris norāda, ka uzņēmums darījis visu iespējamo, lai varētu turpināt darbu, tomēr, takā tika apturēta darbības licence, neesot bijušas citas iespējas, kā vērsties tiesā un ierosināt bankrotu.

Saistītie raksti

flyLAL parādi ir aptuveni 90 miljoni litu, jeb aptuveni 18 miljoni latu. Galvenie kreditori ir paši kompānijas akcionāri, kuriem aviokompānija ir parādā aptuveni 9.7 miljonus latu, bet Viļņas lidostai parāds sasniedz 4 miljonus latu. Tāpat aviokompānijai būs jāizmaksā aptuveni 1.2 miljoni latu kompensācijas pasažieriem par neveiktajiem reisiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma