Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Francijas dzelzceļa eksperti izrāda interesi par Rail Baltica

Francijas transporta nozares uzņēmēji viesojušies Lietuvā, lai uzzinātu vairāk par abu valstu sadarbības iespējām, un Francijas puse izrādījusi interesi par Rail Baltica dzelzceļa projektu, raksta New Europe.

Tikšanās mērķis bija iepazīstināt Francijas uzņēmējus, tostarp dzelzceļa uzņēmuma SNFC, inženierijas un konsultāciju kompāniju Systra un Alstom, kā arī Francijas vēstniecības pārstāvjus ar Rail Baltica projektu un iespējām tajā piedalīties.

Rail Baltica ir noteikts kā viens no Eiropas Savienības prioritārajiem projektiem. Lietuvas puse norāda, ka dzelzceļa līnija no Polijas – Lietuvas robežas līdz Kauņai varētu būt pabeigta līdz 2013. gada beigām.

Projektā iesaistītās puses ir ieinteresētas Francijas dalībā projektā, ņemot vērā, ka Francija ir viena no Eiropas dzelzceļa transporta līderēm, raksta medijs.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma