Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Frankfurtes autošovs sola nākotni parādīt jau šodien  2

Frankfurtē notiekošā 62. autošova devīze - ieraugi nākotni jau šodien.

Frankfurtes autošovs sāksies 13. septembrī (15.septembrī būs pieejams sabiedrībai) un ilgs līdz 23.septembrim.

Interesants solās būt jaunais Audi RS 6 Avant ar 426 kW (580 ZS). Desmit cilindru V-konfigurācijas dzinējs RS 6 automobilī ir izstrādāts uz Audi S6 un Audi S8 V10 dzinēju bāzes, uzlabojot to praktiski visās jomās, lai sasniegtu ievērojami augstāku veiktspējas līmeni. Lai no vietas ieskrietos līdz 100 km/h, automobilim ir nepieciešamas tikai 4,6 sekundes, bet 200 km/h atzīmi tas sasniedz jau 14,9 sekundēs.

Mitsubishi Motors Frankfurtes autošova laikā prezentēs videi daudzīgo konceptauto modeli Concept-cX ar 1,8 litru turbo dīzeļdzinēju.

Hyundai Motor iepazīstinās ar trim jauniem modeļiem, no kuriem galvenais būs iBlue - degvielas šūnu tehnoloģijas elektriskais transportlīdzeklis (FCEV), kas nozīmē, ka transportlīdzeklis ir bez izplūdes gāzēm.

Kompānija Ford plāno parādīt jaunās paaudzes hečbeku Ford Fiesta prototipu.

Frankfurtes autošovā Subaru prezentes trīs modeļus, bet visgaidītākais no visiem trijiem būs jaunais Subaru Impreza WRX.

Frankfurtes autošovā tiks prezentēts jaunais Honda Civic modelis, kas būs aprīkots ar jaunu 1.8 i-VTEC, kas ir gan ekonomiskāks, gan jaudīgāks par tagadējo 1,6 litru dzinēju.

Ļoti lielu interesi ir izraisījis jaunais Citroen modelis - Citroen C-Cactus. Pagaidām par šo automašīnu nekas daudz nav zināms, bet skaidrs ir tas, ka tas piesaistīs daudzu apmeklētāju uzmanību.

picturegallery.8a9700ed-56c3-45d0-84b9-493403e7e8c3

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma