Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Gada laikā plāno pārdot 25 Bentley automašīnas  1

Rīgā piektdien atklāja pirmo Bentley centru Baltijā. Atbildot uz jautājumu par ieguldītajām investīcijām un kādā laika periodā investīcijas ir plānots atpelnīt, Bentley Motors Mārketinga un Sabiedrisko attiecību vadītāja Anda Budļevska atbild, ka par atpelnīšanu būtu vēl pāragri runāt. Bet interese ir liela un pirmie pasūtījumi jau ir veikti.

A. Budļevska uzsver, ka nākamajā gadā plānots pārdot 20 līdz 25 automašīnas. Un visvairāk varētu tikt pārdotas tieši Continental līnijas automašīnas. Atbildot uz jautājumu, cik ilgi būtu jāgaida pasūtītā automašīna, A. Budļevska uzsver, ka katrai mašīnai šis laiks ir savādāks un tas ir arī atkarīgs no komplektācijas, bet vidēji Continental līnijas automašīnas jāgaida no 5 līdz 6 mēnešiem, bet Arnage no 7 līdz 8 mēneši.

Continental saimē ietilpst Continental GT kupeja, četru durvju Continental Flying Spur un kabriolets Continental GTC. Visiem Continental modeļiem ir četru riteņu piedziņa, sešu litru,12 cilindru bi-turbo dzinējs. Mūsu jaunākais modelis ir Continental GT Speed, kura 610S W12 motors attīsta 324 km/h ātrumu un 100 km/h ātrumu sasniedz 4.5 sekundēs.

Bentley automašīnas tiek būvētas Crewe pilsētā, Anglijā, kur nu jau sešdesmit gadus atrodas Bentley mājvieta, un vēl joprojām to būvēšanā pārsvarā izmanto roku darbu. Bentley Arnage modeļa klāstā ir pārstāvēti tādi modeļi kā Arnage R, RL ar garo bāzi, kabriolets Azure un jaunākā kupeja Brooklands. Visas automašīnas aprīkotas ar slavenajiem Bentley 6.75 litru V8 dzinējiem.

Domājot par Bentley attīstību Baltijas reģionā, nesen tika atvērts jauns servisa centrs Tallinā, kas garantē visaugstākā līmeņa servisu Bentley īpašniekiem. Šobrīd Baltijas valstīs ir apmēram 80 Bentley automašīnu īpašnieki, lielākā daļa no tiem dzīvo Latvijā, norāda A. Budļevska.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    2

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma